Megafyt NERVOVÁ ČAJOVÁ SMĚS 20x1,5 g

50088514

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem u dodavatele

55

O produktu

Tradiční rostlinný léčivý přípravek při stavech neklidu a podrážděnosti a při lehčích, nervově podmíněných, poruchách spánku a usínání. Zmírňuje trávicí obtíže nervového původu. Užívání tohoto bylinného čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 5 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte jeden šálek čaje 3x denně. Při poruchách spánku a usínání se použijí 2 nálevové sáčky na 1 šálek čaje. Čaj popíjejte ½ až 1 h před spaním.

Pokud se do 4 týdnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem užívejte přípravek nejdéle 6 týdnů.

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: kozlíkový kořen (Valerianae radix) 450 mg, meduňková nať (Melissae herba) 450 mg, nať máty peprné (Menthae piperitae herba) 450 mg, plod fenyklu obecného sladkého (Foeniculi dulcis fructus) 150 mg.

Upozornění

Tento přípravek může mírně snižovat pozornost, není proto vhodné jej pít před činností vyžadující zvýšenou pozornost a schopnost rychlé reakce (řízení motorových vozidel, obsluha strojů a podobně).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Megafyt
SUKL název NERVOVÁ ČAJOVÁ SMĚS SPC 20 I
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Sáčky
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 115280
EAN 8595151945383
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu