Clinical Melatonin Forte 100 tablet

Doplněk stravy

Značka: CLINICAL
Clinical Melatonin Forte obsahuje vitaminy B1, B6 a přirozený spánkový hormon melatonin. Melatonin napomáhá zmírnit únavu v důsledku časového posunu.
NAVÍC Ponožky Clinical Melatonin 1 pár Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Ponožky Clinical Melatonin 1 pár za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

299 ušetříte 100 Kč

Původní cena 399 Kč sleva 25%

Dočasně nedostupné

O produktu

50132700

Chystáte se na cesty a máte obavy, že se nevyspíte? Po překročení našeho časového pásma můžete cítit únavu v důsledku časového posunu. Doplněk stravy Clinical Melatonin Forte obsahuje spánkový hormon melatonin, který pomáhá se tento pocit zmírnit. Melatonin je tělu vlastní látka, kterou si vytváří podle potřeby. S přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. Přípravek je doplněný vitaminy B1 a B6

Hlavní vlastnosti

  • melatonin pomáhá zmírnit pocit únavy v důsledku časového posunu1
  • vitaminy B1 a B6 se podílejí na normálním energetickém metabolizmu a podporují normální činnost nervové soustavy
  • vitamin B6 pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1/4 tablety 1x denně před spaním, nejlépe 2 hodiny po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na celou tabletu před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), hořčík, melatonin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), protispékavá látka (talek), thiamin, pyridoxin hydrochlorid. Aktivní látky v denní dávce (1/4 tablety 87,5 mg): hořčík 14,06 mg (3,75 % RHP), melatonin 0,9 mg**, thiamin (vitamin B1) 0,3 mg (25 % RHP), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 0,3 mg (25 % RHP). RHP – referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyrobeno na Slovensku.

*Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.