Doplněk stravy

Clinical Melatonin Forte 100 tablet

Značka: CLINICAL
  • Clinical Melatonin Forte obsahuje vitaminy B1, B6 a přirozený spánkový hormon melatonin. Melatonin napomáhá zmírnit únavu v důsledku časového posunu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Clinical Melatonin Forte 100 tablet

50132700

Úvod

Chystáte se na cesty a máte obavy, že se nevyspíte? Po překročení našeho časového pásma můžete cítit únavu v důsledku časového posunu. Doplněk stravy Clinical Melatonin Forte obsahuje spánkový hormon melatonin, který pomáhá se tento pocit zmírnit. Melatonin je tělu vlastní látka, kterou si vytváří podle potřeby. S přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. Přípravek je doplněný vitaminy B1 a B6

Hlavní vlastnosti

  • melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí 1
  • melatonin pomáhá zmírnit pocit únavy v důsledku časového posunu 2
  • vitaminy B1 a B6 se podílejí na normálním energetickém metabolizmu a podporují normální činnost nervové soustavy
  • vitamin B6 pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1/4 tablety 1x denně před spaním, nejlépe 2 hodiny po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na celou tabletu před spaním. Melatonin není návykový. Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.


Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), hořčík, melatonin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), protispékavá látka (talek), thiamin, pyridoxin hydrochlorid. Aktivní látky v denní dávce (1/4 tablety 87,5 mg): hořčík 14,06 mg (3,75 % RHP), melatonin 0,9 mg**, thiamin (vitamin B1) 0,3 mg (25 % RHP), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 0,3 mg (25 % RHP). RHP – referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyrobeno na Slovensku.

Příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 0,5 mg, které je třeba požít krátce před spaním v první den cesty a po několik dalších dní po příjezdu do cílového místa.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.