Meridol

Řadit
Filtry výpisu
Meridol Zubní pasta 75 ml

75 ml

Dentální hygiena

Odstraňuje zubní plak, zabraňuje jeho usazování a chrání proti tvorbě zubního kazu. Pomáhá při zklidnění zánětu dásní a dále snižuje jejich krvácivost.

  99 Kč
  Meridol Zubní kartáček

  Dentální hygiena

  Zubní kartáček Meridol má kónická vlákna s ultrajemnými konci, která chrání dásně a důkladně vyčistí všechny zubní povrchy, zejména okraj dásní.

   115 Kč
   Meridol Ústní voda 400 ml

   400 ml

   Dentální hygiena

   Ústní voda MERIDOL podporuje regeneraci podrážděných dásní. Přípravek je vhodným doplňkem v péči o zubní hygienu.

    209 Kč
    Meridol Gentle White zubní pasta 75 ml

    zubní pasta 75 ml

    Kosmetika

    Zubní pasta ke každodenní péči o zuby.

     105 Kč
     Meridol Safe Breath ústní voda 400 ml

     ústní voda 400 ml

     Dentální hygiena

     Ústní voda pro čistý a svěží dech. Každodenní péče o dutinu ústní.

      209 Kč
      Meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml

      zubní pasta 75 ml

      Dentální hygiena

      Chraňte svoje dásně před vznikem zánětu a parodontózou. Zubní pasta pro dospělé a děti od 7 let.

       165 Kč

       Chraňte své zuby před nechtěnými kazy. Značka MERIDOL patřící pod společnost GABA Česká republika vám nabízí produkty, které šetrně, leč účinně pečují o zuby, dásně a celou dutinu ústní. Zajišťují vám zuby bez plaku i kazů a svěží dech.

       Vyberte si z řady produktů. Ty spojuje účinná kombinace aminfluoridu a fluoridu cínatého, jejichž příznivý dopad na zuby i dásně potvrzuje i vědecký výzkum. Všechny produkty MERIDOL lze používat samostatně k řešení konkrétních potíží, ale komplexně tvoří ucelenou řadu, která se spolehlivě postará o váš zářivý úsměv.

       Základem je správný zubní kartáček. MERIDOL nabízí výrobek s vroubkovanou spodní stranou, která slouží k odstranění bakterií ze zubů, ale také jazyka a tváří. Mikrojemné konce vláken zuby leští a nedráždí dásně. Proti zápachu budete účinně bojovat pravidelným používáním zubní pasty MERIDOL Halitosis a ústní vody, která pomáhá odplavit drobné zbytky jídla z mezizubních prostor, kde se tak netvoří kazy.

       Při ústní hygieně lidé často zapomínají na jazyk. Speciální škrabka MERIDOL s extra plochým povrchem a výčnělky odstraňuje bakteriální povlak s jazyka a udržuje ho čistý.