Microlife BP 3AG1 digitální tlakoměr zlatý

Zdravotnické prostředky

Značka: MICROLIFE
S tlakoměrem Microlife budete mít neustálý přehled o vývoji svého diastolického i systolického krevního tlaku. Přístroj měří za pomoci oscilometrické metody a upozorní uživatele v případě srdeční arytmie.
Skladem na e-shopu
1 011 ušetříte 179 Kč

Původní cena 1 190 Kč sleva 15%

O produktu

50096412

Tlakoměr od společnosti Microlife vám pomůže udržovat si přehled o vašem aktuálním tlaku i jeho vývoji v průběhu času. Vyniká jednoduchým použitím a mimořádnou přesností měření. Lze jej používat nejen ve zdravotnických zařízeních, ale také v pohodlí domova, kde jej využijí starší lidé, ale také všichni ti, kteří mají vysoký, či naopak nízký tlak a chtějí se ujistit, že jim nehrozí žádná vážná zdravotní rizika.

Ukládání hodnot do paměti

Tlakoměr využívá k rychlému a přesnému měření pulsu a tlaku krve oscilometrickou metodu. Disponuje šikovnou funkcí, která uživatele upozorní na srdeční arytmii, aby se včasnou návštěvou lékaře výrazně snížilo riziko vzniku srdeční zástavy.

Přístroj měří tlak na paži a výsledné hodnoty ukládá do paměti, takže se k nimi můžete vracet a porovnávat změny v systolickém i diastolickém tlaku. Jeho kompaktní rozměry a zanedbatelná hmotnost vám umožní mít jej vždy po ruce, a to nejen doma, ale i během cestování.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.