Microlife

Řadit
Filtry výpisu
Microlife Teplomer MT 850 3v1 digitální 8sekundový

digitální 8sekundový teploměr 3v1

Zdravotnické prostředky

Rychle a přesně změří tělesnou teplotu i teplotu okolí či koupele. Má velký, snadno čitelný displej a pamatuje si poslední naměřenou hodnotu. Voděodolný. Ohebná špička.

235 Kč
Microlife BP A7 AFIB Touch tlakoměr s dotykovým displejem

tlakoměr s dotykovým displejem

Zdravotnické prostředky

Nejmodernější měřič krevního tlaku ovládaný dotykovým displejem, který přesnými technologiemi měření umožňuje odhalení fibrilace síní během měření tlaku.

2550 Kč
Microlife BP A2 Classic Accurate automatický tlakoměr na paži

automatický tlakoměr na paži

Zdravotnické prostředky

Plně automatický digitální tlakoměr s kónickou manžetou na paži pro klinicky spolehlivé měření krevního tlaku.

990 Kč
Microlife BP 3AG1 digitální tlakoměr zlatý

digitální tlakoměr zlatý

Zdravotnické prostředky

S tlakoměrem Microlife budete mít neustálý přehled o vývoji svého diastolického i systolického krevního tlaku. Přístroj měří za pomoci oscilometrické metody a upozorní uživatele v případě srdeční arytmie.

1190 Kč
Microlife BP 3AG1 Automatický tlakoměr s teploměrem MT 3001

Zdravotnická technika

Plně automatický tlakoměr s manžetou na paži a kompresorem vybavený technologií pro včasné rozpoznání arytmie srdce. Limitovaná edice s digitálním teploměrem.

1090 Kč
Microlife BP A150 Afib Automatický tlakoměr na paži

Zdravotnická technika

Automatický tlakoměr s detekcí atriální fibrilace na prevenci mozkové cévní příhody. Velký displej, jednoduchá obsluha a pohodlná manžeta pro lehké používání.

1790 Kč
Microlife NEB 200 kompresorový inhalátor

kompresorový inhalátor

Zdravotnické prostředky

Kompresorový inhalátor je vhodný pro celou rodinu. Rychle uvolní horní i dolní dýchací cesty a zajistí maximální využití inhalovaného léčiva.

1050 Kč
Microlife NEB 400 kompresorový inhalátor pro děti

kompresorový inhalátor pro děti

Zdravotnické prostředky

Medicínsky vysoce účinný kompresorový inhalátor pro děti v atraktívním designu na rychlou, komfortní a příjemnou léčbu pro celou rodinu.

1290 Kč

Mějte své zdraví pod kontrolou. Udržujte si přehled a v případě, že by něco nebylo v pořádku, ihned budete vědět, co dělat. Značka MICROLIFE vám nabízí zdravotnické pomůcky vhodné pro běžné domácí použití. Můžete se spolehnout na přesně měřené hodnoty, které vám vždy prozradí přesné údaje a svou kvalitou se vyrovnají drahým profesionálním přístrojům určeným do nemocnic nebo lékařských ordinací.

Výrobky MICROLIFE se soustředí do třech hlavních oblastí a využívají tři technologie pro všechny bez rozdílu věku. MAM technologie slouží k přesnému a pohodlnému měření krevního tlaku v pohodlí vašeho domova. O svém tepu a práci srdce budete mít přehled díky PAD technologii, která vás vždy upozorní na nepravidelnosti přímo během měření krevního tlaku. V neposlední řadě je tu pak technologie AFIB, jež během měření provádí diagnostiku atriální fibrilace.

Vyberte si z široké škály výrobků. MICROLIFE nabízí tlakoměry, teploměry, inhalátory, vyhřívací dečky a podložky i digitální váhy, abyste měli maximální přehled a pohodlí. Značka MICROLIFE se stane vašim neoddělitelným partnerem pro zdraví a pro život.