Zdravotnické prostředky

Microlife NEB 410 kompresorový inhalátor pro děti

Značka: MICROLIFE
  • Medicínsky vysoce účinný kompresorový inhalátor Microlife NEB 410 pro děti v atraktívním designu slona na rychlou, komfortní a příjemnou léčbu pro celou rodinu.
1 390 ušetříte 160 Kč

Původní cena 1 550 Kč, sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 1490 Kč

O produktu: Microlife NEB 410 kompresorový inhalátor pro děti

50134911

Úvod

Kompaktní kompresorový inhalátor NEB 410 je díky svému milému designu zvlášť vhodný pro děti, jeho omyvatelné a dezinfikovatelné příslušenství zajistí maximálně hygienické a bezpečné použití pro celou rodinu. Je vhodný pro pacienty s chronickými respiračními onemocněními (například s astmatem) a pro všechny, kteří provádějí terapii inhalací každý den doma nebo při cestování. Během chvilky dokáže uvolnit ucpané horní i dolní cesty dýchací pomocí vysokorychlostního rozprašovače a zajistí maximální rozptyl léčiva. Přístroj se jednoduše ovládá jedním tlačítkem a umožňuje použití všech běžných inhalačních roztoků.

Bohatá výbava k použití doma i na cestách

V balení naleznete vše, co k použití inhalátoru potřebujete, nemusíte už žádné příslušenství dokupovat zvlášť. Sada obsahuje kromě inhalátoru také masku na tvář pro dospělé a děti, náustek, nosní nástavec, vzduchovou hadičku, 5 náhradních vzduchových filtrů a ochraný obal. Praktické kompaktní rozměry přístroje umožňují snadnou přepravu a ukládání.

Hlavní vlastnosti:

  • kompaktní a pohodlný kompresorový inhalátor
  • rychlá a efektivní léčba
  • příjemný design pro léčbu dětí
  • jednoduché ovládání jedním tlačítkem
  • vhodný pro všechny běžné inhalační roztoky
  • záruka 5 let

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.