Zdravotnické prostředky

Microlife OXY 210 pulzní oxymetr na prst

Značka: MICROLIFE
  • Microlife OXY 210 je přesné a spolehlivé zařízení na pohodlné měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem a pro měření tepové frekvence.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 090

O produktu: Microlife OXY 210 pulzní oxymetr na prst

50134465

Úvod

Pulzní oxymetr je skvělým pomocníkem při respiračních onemocněních a je zvlášť vhodný pro rizikové pacienty (onemocnění srdce, chronická obstrukční plicní nemoc a pod.). Rověž je téměř nezbytnou výbavou pro aktivity ve vysoké nadmořské výšce (sportovní letci, horolezci, lyžaři atd.), kdy uživatel může aktivně reagovat na aktuální okysličení krve, které se ve vyšších nadmořských výškách snižuje. Přístroj Microlife OXY 210 je přesné a spolehlivé zařízení na pohodlné kontinuální neinvazivní měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem (SpO2) a pro měření tepové frekvence srdce. Mohou jej používat dospělí i děti. 

Jak funguje Microlife OXY 210?

Malé a přenosné zařízení funguje na principu pohlcování světelných paprsků okysličenou a neokysličenou krví. Dva světelné paprsky různé vlnové délky z LED zdroje procházejí tkání prstu a přijímač s vysokým rozlišením je detekuje. Přístroj také disponuje funkcí stanovení perfuzního indexu, který udává podíl okysličené krve přicházející s každým novým srdečním tepem ku celkovému množství krve. Snadno čitelný displej s nastavitelným jasem vám následně zobrazí naměřené hodnoty

Hlavní vlastnosti:

  • přesnost lékařské úrovně
  • snadno čitelný LED displej se zobrazením úrovně SpO2 a pulsu
  • malé rozměry, nízká hmotnost
  • nastavitelný jas displeje
  • ideální k použití doma i při cestování
  • automatické vypnutí

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 0123.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.