Doplněk stravy

Mieloguard 30 kapslí

Značka: MIELOGUARD
  • Doplněk stravy Mieloguard obsahuje aktivní látky uridin, cytidin, hořčík a komplex vitaminů skupiny B, které hrají důležitou roli ve struktuře a fungování nervového systému.
469

Cena za 1 kus: 16 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Mieloguard 30 kapslí

50133588

Úvod

Doplněk stravy Mieloguard obsahuje aktivní látky uridin monofosfát a cytidin monofosfát, vitamin D a komplex vitaminů skupiny B v kombinaci s hořčíkem. Uridin a cytidin se v našem těle podílejí na syntéze nukleových kyselin (DNA a RNA), proteinů a fosfolipidů, které jsou součástí struktury membrán nervových buněk. Vitamíny skupiny B hrají důležitou roli ve struktuře a fungování nervového systému.

Hlavní vlastnosti

  • vitamíny B1, B3, B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • vitamíny B3, B6, B9 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitaminy B6, B9 a B12 podporují normální funkci imunitního systému
  • vitaminy B3, B6, B9 a B12 přispívají k normální psychické činnosti
  • vitaminy B3, B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy
  • hořčík přispívá k normální činnosti svalů a k normální činnosti nervové soustavy

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Citrát hořečnatý bezvodý, kapsle: želatina; uridin-5'-fosfát sodný, plnidlo:mikrokrystalická celulóza, prostředky proti slepení: oxid křemičitý, hořčíkový stearát; vitamin B3 /nikotinamid/, cytidin-5'-monofosfát, vitamin B6 /pyridoxinhydrochlorid, vitamin D3/ cholekalciferol, vitamin B1 /thiamin hydrochlorid, kyselina listová/ pteroylmonoglutamová kyselina, vitamin B12/ cyanokobalamin.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 6 let. Těhotné a kojící ženy by se měly před užitím poradit s lékařem. Doplněk stravy by neměly užívat osoby alergické na složky přípravku a pacienti s Adison-Biermerovou anémií. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.