Nupreme Mladý ječmen Premium BIO 100 g

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Mladý ječmen působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků. Obsahuje vitaminy C a B6, které podporují imunitu a přispívají ke snížení míry únavy.
Skladem na e-shopu
375

Cena za 100 g: 375 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120283

Doplněk stravy z prášku z mladého ječmene, který působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Obsahuje vitaminy C a B6, které podporují imunitu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Díky minimálnímu obsahu travní vlákniny je možné tento produkt užívat dlouhodobě. Nupreme Mladý ječmen Premium BIO se vyrábí výhradně lisováním a následným sušením šťávy z výhonků mladého ječmene, který se pěstuje a zpracovává v USA. Zpracování probíhá za nízkých teplot v RAW kvalitě, aby bylo uchováno maximum nutričních vlastností rostliny.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený ječmen působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálů
  • obsahuje vitaminy C a B6, které podporují imunitu
  • zpracování za nízkých teplot

Dávkování

Dospělí: 2x denně 1 zarovnanou čajovou lžičku (cca 1,5 g) rozmíchejte ve 150 ml chladné neperlivé vody. Děti od 3 let: 1x denně ½ čajové lžičky (cca 0,75 g) rozmíchejte ve 100 ml chladné neperlivé vody. Vypijte 15-20 minut před jídlem.

Složení

100% extrakt z listů mladého ječmene v prášku.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.