Mollers Omega 3 dospělí 50+ 250 ml

Doplněk stravy

Značka: MOLLERS
Möller´s Omega 3 50+ obsahuje rybí olej z tresčích jater z Norska s vysokým obsahem vitaminu D. Je určený pro dospělé 50+. Citrónová příchuť.
Skladem na e-shopu
352

Cena za 100 ml: 141 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50104550

Möller´s Omega 3 50+ je doplněk stravy s citrónovou příchutí, který obsahuje rybí olej z norské přírody, bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny + vysoký obsah vitaminu D. Rybí olej se získává z jater tresek z chladných vod u ostrovů Lofoty. Dále obsahuje vitaminy A a E. Je určený pro dospělé 50+. 

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku*
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**
  • vitamin D udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí užívají 5 ml denně. Ideálně během jídla (pro rychlejší vstřebatelnost aktivních látek).

Složení

Rybí olej z jater tresky, přírodní aroma, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů). Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

Po otevření uchovávejte při 2-8 °C, spotřebujte do 3 měsíců. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Za kvalitou Möller’s stojí více než 160letá zkušenost zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. Rybí olej Mollers se získává z jater volně žijících tresek ulovených v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu z malých rybářských lodí v hlavní lovné sezoně od února do května. Díky zpracovatelským závodům umístěným podél pobřeží Lofot je rybí olej z čerstvě ulovených tresek extrahován nejpozději následující den.

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.