Doplněk stravy

Mollers Omega 3 D+ dárkové balení 2x250 ml

Značka: MOLLERS
  • Zvýhodněné dárkové balení Mollers Omega 3 D+ obsahuje kvalitní olej z tresčích jater, který je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mollers Omega 3 D+ dárkové balení 2x250 ml

50139654

Úvod

Dárkové balení Mollers Omega 3 D+ obsahuje 2x250 ml rybího oleje z norské přírody s vysokou dávkou vitaminu D. Kvalitní olej z tresčích jater má lehkou citrónovou příchuť, za kterou se dokonale vytrácí přirozená pachuť rybího tuku. Möller's Omega 3 olej se vyrábí z čerstvých ryb z volného rybolovu v čisté oblasti Norského moře. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a zdrojem vitaminů A, D a E. Během zpracování dochází k odstranění nasycených tuků (přirozeně obsažených v tresčích játrech) a odstranění bílkovin (proto mohou rybí tuk užívat i osoby s alergií na ryby). Mollers Omega 3 D+ je vhodný pro dospělé i děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku*
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**
  • vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí, přispívá ke zdravým kostem a zubům
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku a pokožky
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Dospělí a děti od 3 let: 5 ml (čajová lžička) denně.


Složení

Rybí olej z jater tresky, přírodní aromata, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů). Alergeny jsou vyznačeny tučně. Aktivní látky v denní dávce (5 ml): Omega-3 mastné kyseliny 1 200 mg, z toho EPA 400 mg, DHA 600 mg; vitamin E 3 mg (25 % RHP *), vitamin A (retinyl-palmitát ) 250 µg (31 % RHP *), vitamin D (cholekalciferol) 15 µg (300 % RHP  *). * RHP – referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Po otevření uchovávejte při 2-8 °C, a spotřebujte do 3 měsíců. Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Za kvalitou Möller’s stojí více než 160letá zkušenost zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. Rybí olej Mollers se získává z jater volně žijících tresek ulovených v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu z malých rybářských lodí v hlavní lovné sezoně od února do května. Díky zpracovatelským závodům umístěným podél pobřeží Lofot je rybí olej z čerstvě ulovených tresek extrahován nejpozději následující den.

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.