Doplněk stravy

Mollers Omega 3 Můj první rybí olej 250 ml

Značka: MOLLERS

Rybí olej nejvyšší kvality a čistoty z norské přírody. Bohatý zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin a vitaminů A, D a E. Pro děti od 1 roku do 3 let věku.

299

Cena za 100 ml: 119,60 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Mollers Omega 3 Můj první rybí olej 250 ml

50110856

Úvod

Rybí olej nejvyšší kvality a čistoty získaný z jater volně žijících tresek z chladných vod ostrovů Lofoty.  Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA a je zdrojem vitaminů A, D a E. Möller's Omega 3 Můj první rybí olej je určen dětem od 1 do 3 let věku.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku*
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce**
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí
  • vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku a pokožky
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem


Dávkování

Pro děti od 1 roku věku do 3 let 2,5 ml denně. Lze podávat samostatně na lžičce nebo přidávat do dětského pokrmu (například jogurtu).


Složení

Rybí olej z jater tresky.


Upozornění

Po otevření uchovávejte při 2-8 °C, spotřebujte do 3 měsíců. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!


O značce

Za kvalitou Möller’s stojí více než 160letá zkušenost zpracovávání čerstvých surovin z moře a léty vyladěný, přísně kontrolovaný výrobní proces. Rybí olej Mollers se získává z jater volně žijících tresek ulovených v severní oblasti čistého Norského moře u ostrovů Lofoty. Lov probíhá dle zásad trvale udržitelného rybolovu z malých rybářských lodí v hlavní lovné sezoně od února do května. Díky zpracovatelským závodům umístěným podél pobřeží Lofot je rybí olej z čerstvě ulovených tresek extrahován nejpozději následující den.

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.