Péče o dítě

MonPeri Bamboo M 5-9 kg dětské plenky 21 ks

Značka: MONPERI

Bambusové EKO pleny prémiové kvality MonPeri Bamboo jsou přirozeně antibakteriální, prodyšné a hypoalergenní. Udrží dítě v suchu a nedráždí pokožku.

269
Doprava zdarma

O produktu: MonPeri Bamboo M 5-9 kg dětské plenky 21 ks

50126282

Úvod

MonPeri není jen plena, je to láskyplná péče o dítě. Nové bambusové EKO pleny prémiové kvality jsou přirozeně antibakteriální, prodyšné a hypoalergenní. Neobsahují žádné příměsi, které by mohly pokožku dráždit. Jsou vyrobeny z přírodních, biologicky rozložitelných materiálů. Super absorpční jádro rychle a bezpečně odvádí tekutinu od pokožky a uzamyká zápach. Plenka se perfektně přizpůsobí a nebrání dítěti v pohybu díky pružnému bedernímu pásu. Dvojité manžety kolem nožiček ochrání proti protečení. Indikátor vlhkosti vám napoví, kdy je třeba plenku vyměnit. 

Převratný bambusový materiál

Bambus je ve světě jednorázových dětských plen inovativní materiál. Je měkký a příjemný na dotek, skvěle saje. Prodyšná bambusová tkanina má výborné termoregulační vlastnosti, které minimalizují vznik opruzenin a vyrážek. Navíc je 100% biologicky rozložitelná (při vhodných podmínkách se celá plena rozloží v řádech několika měsíců), takže nemusíte mít výčitky z neekologických jednorázových plen. Bambus je jedním z nejvíce obnovitelných přírodních zdrojů na planetě, nevyžaduje velké zavlažování jako například bavlna a jeho kořeny pomáhají chránit půdu před erozí. Roste velmi rychle, a to i bez použití pesticidů či chemických hnojiv. 

panda

Hlavní vlastnosti:

  • ekologické a 100% rozložitelné dětské plenky
  • antibakteriální, hypoalergenní, prodyšné
  • dokonale savé
  • pomáhají předcházet vzniku opruzenin
  • skvěle drží a neprotékají

Složení

Bambusové vlákno, buničina (TCF), PLA, SAP, elastan.

Žádné vyrážky

MonPeri jsou bez parfemace, chloru a dalších příměsí, které by mohly dráždit dětskou pokožku a způsobovat například alergie a astma.


O značce

Česká značka MonPeri byla inspirována zkušenostmi maminek, které chtěly pro své děti nadstandartní péči. Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem – SZÚ. MonPeri Bamboo se pyšní certifikací TCF (totally chlorine free), Certifikát OEKO-TEX® a FSC. Plenky i podložky najdete v mnoha nemocnicích po celé ČR. Jsou natolik šetrné, že je bez obav používají i děti trpící na plenkovou dermatitidu, opruzeniny nebo i s vážnými kožními problémy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.