Doplněk stravy

MOVit Energy Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE dárkové balení 60+60 kapslí

MOVit Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE obsahuje extrakty ostropestřce mariánského a kurkumy dlouhé, které příznivě působí na činnost jater. Dárkové balení 60 + 60 kapslí.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks doplňků stravy značky MOVit Energy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Velikost balení - kapsle

699

Cena za 1 kus: 5,83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: MOVit Energy Mega Detox Ostropestřec + Kurkumin FORTE dárkové balení 60+60 kapslí

50140532

Úvod

Jedinečná kombinace přírodních extraktů z ostropestřce mariánského a kurkumy dlouhé doplněná extraktem z černého pepře pro lepší vstřebávání. Maximum pro ochranu jater a detoxikaci, kdy pouze 1 kapsle denně stačí pro účinnou detoxikační kúru. Detoxikační kúra pomůže tělu k očištění od látek, které mohou zatěžovat detoxikační orgány, zejména játra a ledviny, a které vznikají například při vysokém příjmu nevhodné stravy. Dopřejte svému tělu očistnou kúru, která mu prospěje! Nyní v dárkovém vánočním balení 60 + 60 kapslí.

Hlavní složky:

  • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je léčivá bylina, jejíž semena obsahují aktivní látku silymarin. Ostropestřec mariánský přispívá k optimální funkci jater, pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje činnost srdce, napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normální hladině cukru v krvi.
  • Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je rostlina, která se pěstuje v jihovýchodní Asii. Její kořeny se po staletí využívají v Ajurvédě a v tradiční indické medicíně. Účinnými látkami jsou přírodní fenoly, tzv. kurkuminoidy. Mezi nejznámější patří Kurkuma příznivě ovlivňuje chuť k jídlu, přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater. Přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí, přispívá k normální funkci imunitního, nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému, má příznivý vliv na stav pokožky a působí jako antioxidant.
  • Extrakt z černého pepře (Piper nigrum) napomáhá zdravému trávení a normální funkci jater.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Silymarin i kurkumin jsou přírodní látky lipofilní povahy, proto se vstřebávají lépe při užívání při jídle nebo bezprostředně po jídle. Při zátěži organismu jak tělesné, tak duševní, doporučujeme užít bezprostředně po výkonu či stresové zátěži. Optimální je užívat při nejkaloričtějším jídle během dne (obvykle to bývá oběd, případně snídaně).


Složení

Kurkumin 95% - extrakt z kurkumy dlouhé (Curcuma longa) 300 mg, Silymarin 80% - extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 200 mg, Piperin - extrakt z černého pepře (Piper nigrum) 2.5 mg v 1 kapsli.  

Extrakt kurkumy dlouhé, extrakt ostropestřece mariánského, stearan hořečnatý (protispékavá látka),beta-cyklodextrin, oxid křemičitý (protispékavá látka), extrakt z černého pepře (Piper Nigrum), HPMC kapsule (hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, PEG). 


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.