Oslavte s námi Valentýn

Mucosolvan

Řadit
Filtry výpisu
Mucosolvan 30 mg 20 tablet

20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých.

 • Akce -9%
63 Kč 69 Kč
Mucosolvan pro dospělé sirup 100 ml

sirup 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan pro dospělé usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dospělých.

  129 Kč
  Mucosolvan Junior sirup 100 ml

  sirup 100 ml

  Registrovaný léčivý přípravek

  Mucosolvan Junior usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dětí.

   119 Kč
   Mucosolvan 15 mg 20 pastilek

   20 pastilek

   Registrovaný léčivý přípravek

   Mucosolvan pastilky usnadňují vykašlávání a zmírňují kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých, dospívajících a dětí od 6 let.

    119 Kč
    Mucosolvan Long Effect 75 mg 20 tobolek

    20 tobolek

    Registrovaný léčivý přípravek

    Mucosolvan Long Effect usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých.

     149 Kč

     MUCOSOLVAN je určen k léčbě vlhkého kašle, který se vyznačuje tvorbou hustého hlenu v dýchacích cestách se ztíženým vykašláváním. MUCOSOLVAN nabízí širokou škálu lékových forem pro děti i dospělé, z nichž si jistě vyberete.  MUCOSOLVAN obsahuje  účinnou látku ambroxol, který podporuje sekreci hlenu v dýchacích cestách a stimuluje činnost řasinek, jež pokrývají sliznice dýchacích cest a jejichž hlavním úkolem je posouvání hlenu. Výsledkem působení MUCOSOLVANU je zředění hlenu a jeho lepší transport, čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle.

     MUCOSOLVAN se užívá při zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice, při rýmě a zánětech nosohltanu (a souvisejících zánětech středního ucha a vedlejších nosních dutin). MUSOSOLVAN můžete užívat ve formě sirupu, tablet, tobolek s prodlouženým uvolňováním  (MUCOSOLVAN LONG EFFECT) nebo měkkých pastilek, které zároveň ulevují od bolesti v krku. Dostupný je též MUCOSOLVAN roztok k perorálnímu podání nebo k inhalaci.

     Mucosolvan je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol. Před použitím si přečtěte příbalový leták!