Mucosolvan

Řadit
Filtry výpisu
Mucosolvan 30 mg 20 tablet

20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých.

Akce -9%
63 Kč 69 Kč
Mucosolvan Long Effect 75 mg 20 tobolek

20 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan Long Effect usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí u dospělých.

149 Kč
Mucosolvan pro dospělé sirup 100 ml

sirup 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan pro dospělé usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dospělých.

125 Kč
Mucosolvan Junior sirup 100 ml

sirup 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Mucosolvan Junior usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kašel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí především u dětí.

125 Kč

MUCOSOLVAN je určen k léčbě vlhkého kašle, který se vyznačuje tvorbou hustého hlenu v dýchacích cestách se ztíženým vykašláváním. MUCOSOLVAN nabízí širokou škálu lékových forem pro děti i dospělé, z nichž si jistě vyberete.  MUCOSOLVAN obsahuje  účinnou látku ambroxol, který podporuje sekreci hlenu v dýchacích cestách a stimuluje činnost řasinek, jež pokrývají sliznice dýchacích cest a jejichž hlavním úkolem je posouvání hlenu. Výsledkem působení MUCOSOLVANU je zředění hlenu a jeho lepší transport, čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle.

MUCOSOLVAN se užívá při zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice, při rýmě a zánětech nosohltanu (a souvisejících zánětech středního ucha a vedlejších nosních dutin). MUSOSOLVAN můžete užívat ve formě sirupu, tablet, tobolek s prodlouženým uvolňováním  (MUCOSOLVAN LONG EFFECT) nebo měkkých pastilek, které zároveň ulevují od bolesti v krku. Dostupný je též MUCOSOLVAN roztok k perorálnímu podání nebo k inhalaci.

Mucosolvan je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ambroxol. Před použitím si přečtěte příbalový leták!