Mucosolvan pro dospělé sirup 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

NAVÍC Mucodual 5/80 mg 18 pastilek Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Mucodual 5/80 mg 18 pastilek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 1. 2021, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

109 ušetříte 30 Kč

Původní cena 139 Kč, sleva 22%

O produktu

Mucosolvan pro dospělé zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan pro dospělé se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Sirup Mucosolvan pro dospělé je určen především pro dospělé, mohou ho však užívat i dospívající a děti od 1 roku.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 2x denně 10 ml sirupu. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů. Při podávání dětem lze použít přípravek Mucosolvan junior.

Složení

Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 5 ml sirupu.

Pomocnými látkami jsou sukralosa, hyetelosa, kyselina benzoová, jahodové aroma obsahuje propylenglykol a aroma), vanilkové aroma (obsahuje propylenglykol, umělé aroma a přírodní aroma), čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Mucosolvan pro dospělé je vhodný i pro diabetiky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.