Dr. Müller Müllerovi medvídci s vitaminem C  mandarinka 45 tablet

Doplněk stravy

Cucavé tablety pro děti ve tvaru medvídků s přírodním barvivem a příchutí mandarinky. Jedna tableta obsahuje dávku vitaminu C na celý den. Pro děti od 3 let.
75

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Müller Müllerovi medvídci s vitaminem C  mandarinka 45 tablet

50064545

Cucavé tablety pro děti ve tvaru medvídků s přírodním barvivem a mandarinkovou příchutí. Jedna tableta obsahuje dávku vitaminu C na celý den. Dr.Müller Müllerovi medvídci s vitaminem C mandarinka jsou barveny pouze betakarotenem. Jsou vhodné pro děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému
  • k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • k normální činnosti nervové soustavy
  • k normální psychické činnosti

Dávkování

Děti 3-6 let: 1x denně 1 tabletu. Děti 7-10 let: 1-2 tablety denně. Dospělí a děti od 11 let: 1-3 tablety denně. Nechte volně rozpustit v ústech.

Složení

Plnidlo (xylitol), vitamin C (kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný), protispékavá látka (stearan hořečnatý), zpevňující látka (hydroxypropylmethylcelulóza), aroma mandarinka, protispékavá látka (koloidní oxid křemičitý), barvivo (betakaroten).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není vhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.