Dr. Müller Müllerovy pastilky s propolisem, zázvorem a vitaminem C 24 pastilek

Doplněk stravy

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů a vitaminem C. Vitamin C podporují přirozenou obranyschopnost. Medová příchuť s citrónem.
Skladem na e-shopu
105

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50117595

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů a vitaminem C. Mají příjemnou medovou příchuť s citrónovým aroma. Vitamin C je přirozeným antioxidantem a přispívá k normální funkci imunitního systému. Zázvor napomáhá normální činnosti dýchacích cest a také podporuje přirozenou obranyschopnost. Pastilky jsou obohaceny propolisem – přírodním produktem bohatým na bioaktivní látky pryskyřičného charakteru, který včely vytvářejí pro ochranu úlu. Müllerovy pastilky s propolisem, zázvorem a vitaminem C jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let.

Hlavní vlastnosti:

  • zázvor podporuje imunitu a napomáhá normální činnosti dýchacích cest
  • vitamin C podporuje imunitu a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

Dospělí: 6x denně 1 pastilku. Děti od 6 do 12 let: 4x denně 1 pastilku. Nechte zvolna rozplynout v ústech. 

Složení

Sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt propolisu (polysorbát 20, propolis), kyselina L-askorbová (vitamin C), regulátor kyselosti (kyselina citronová), včelí med, citronové aroma, esenciální olej citronové trávy, mentol, extrakt zázvoru.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není vhodný pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.