Multi-Sanostol

Řadit
Filtry výpisu
Multi-sanostol sirup 300 g

Registrovaný léčivý přípravek

Multi-vitaminový sirup s vápníkem, obsahuje devět důležitých vitaminů a vápník. Kombinace vhodná pro vyvíjející se organismus dítěte.

    199 Kč

    Vyvážená a pestrá strava by měla zajistit dostatečný přísun všech potřebných vitamínů a minerálů. V případě zvýšené zátěže organismu je ale příhodné vitamíny doplnit prostřednictvím vhodného přípravku. Sirup Multi-Sanostol je lék s obsahem devíti vitamínů a vápníku.

    Multi-Sanostol se používá jako prevence nedostatku vitamínů u dětí od 1 roku, dospívajících a dospělých. Přípravek je vhodný také v těhotenství a v období kojení. Dále se užívá při ztrátě chuti k jídlu, v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění, při rekonvalescenci po nemoci nebo při stavech vyčerpanosti. U školních dětí lze podávat při poruchách soustředění a zvýšené únavě.

    Multi-Sanostol obsahuje vitamín A, komplex vitamínů B, vitamín C, v tucích rozpustné vitamíny D3 a E, a vápník.  Přípravek Multi-Sanostol je sirup, což zaručuje snadné podávání na lžičce i malým dětem. Multi-Sanostol je chuťově vylepšen koncentráty z citrusových šťáv a díky příjemné pomerančové příchuti není cítit typický zápach skupiny vitamínů B. Multi-Sanostol neobsahuje umělá barviva ani umělá sladidla.

    Multi-Sanostol je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si přečtěte příbalový leták!