Multi-sanostol sirup 300 g

Registrovaný léčivý přípravek

Multi-vitaminový sirup s vápníkem, obsahuje devět důležitých vitaminů a vápník. Kombinace vhodná pro vyvíjející se organismus dítěte.
Skladem na e-shopu
215
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50089917

Multi-vitaminový sirup s vápníkem, obsahuje devět důležitých vitaminů a vápník v kombinaci vhodné pro vyvíjející se organismus dítěte. Je vhodný pro děti od jednoho roku a pro maminky v době těhotenství a kojení. Doporučuje při fyzické nebo psychické vyčerpanosti, při ztrátě chuti k jídlu, při poruchách vývoje a růstu. Multi-Sanostol vytváří základ pro dostatečný příjem vitaminů. Díky pomerančové chuti není cítit typický zápach skupiny vitamínů B. Přípravek je chuťově upraven koncentráty z citrusových šťáv a neobsahuje žádná umělá barviva ani umělá sladidla.


Dávkování

Děti od 1 do 5 let užívají denně 10 ml ve dvou jednotlivých dávkách (1 kávová lžička odpovídá zhruba 5 ml). Děti od 6 let a dospělí 20 ml ve dvou jednotlivých dávkách (1 dětská lžíce odpovídá zhruba 10 ml). Tato dávka se nesmí překročit! U těhotných žen nepřekračovat dávku 20 ml/den.

Složení

Léčivými látkami jsou retinoli palmitas (vitamín A) 1,3 mg (2400 m.j.), colecalciferolum (vitamín D3) 0,005 mg (200 m.j.); thiamini hydrochloridum (vitamín B1) 2 mg; riboflavini natrii phosphas (vitamín B2) 2 mg; pyridoxini hydrochloridum (vitamín B6) 1 mg; acidum ascorbicum (vitamín C) 100 mg, tocoferoli alfa acetas (vitamín E) 2 mg; nicotinamidum (vitamín B3) 10 mg; dexpanthenolum (dexpanthenol) 4 mg; calcii gluconas (monohydrát kalcium-glukonátu) 50 mg; calcii lactophosphas (kalcium-laktofosfát) 50 mg.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, tekutá glukosa, kyselina citronová, agar, tragant, hustý sladový extrakt, natrium-benzoát, tetrahydrát kalcium-sacharátu, polysorbát 80, silice oplodí sladkého
pomeranče, grapefruitové aroma, sušená pomerančová šťáva, kyselina sorbová, čištěná voda slunečnicový olej a tokoferol-alfa.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.