Mustela Čisticí gel na intimní hygienu dětí 200 ml

Kosmetika

Značka: MUSTELA
Jemný gel pro každodenní hygienu intimních oblastí dětí s vyváženým pH a výtažky z avokáda. Minimalizuje riziko alergických reakcí. 97 % složek přírodního původu.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky Mustela v minimální hodnotě nad 390 Kč. *Při nákupu produktů značky Mustela v minimální hodnotě 390 Kč získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 1. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50120180

Jemný gel pro každodenní hygienu intimních oblastí dětí s vyváženým pH a výtažky z avokáda. Mustela Čisticí gel byl vytvořen s cílem minimalizovat riziko alergických reakcí. Obsahuje 97 % složek přírodního původu a jeho pH odpovídá přirozeným hodnotám pokožky v intimních místech. Šetrně čistí pokožku a zmírňuje pocity nepohodlí.

Avocado Perseose

Klíčovou ingrediencí všech dětských přípravků Mustela je Avocado Perseose. Tato patentovaná aktivní složka získaná ze srdce avokáda chrání epidermální kmenové buňky a pracuje v symbióze s citlivou dětskou pokožkou. Posiluje ochrannou bariéru pokožky a udržuje její hydrataci.

Výsledek:

  • šetrně čistí pokožku
  • zmírňuje pocity nepohodlí
  • fyziologické pH
  • hypoalergenní
  • 97 % přírodních složek

Složení

Obsahuje patentované přírodní složky: Aloe Vera zklidňuje a zjemňuje pokožku; Avocado Perseose – chrání kožní bariéru; kyselina mléčná, vitamin E.

Použití

Naneste na vlhkou pokožku a opláchněte. Pouze k vnějšímu použití.

O značce

Mustela – expert v péči o tu nejcitlivější pokožku – má za sebou téměř 70 let výzkumu v oblasti novorozenecké dermatologie. Ve vývoji přípravků staví na první místo přírodní a přirozeně pěstované ingredience s vyloučením GMO a důrazem na omezení pesticidů. Aktivní rostlinné složky kosmetických přípravků jsou získávány zodpovědně s respektem k životnímu prostředí a biodiverzitě. Přípravky Mustela spojují dohromady zájem nacházet to nejlepší řešení pro pokožku dětí a budoucích matek i ohleduplnost k planetě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.