Kosmetika

NAIF Čisticí a mycí gel pro děti a miminka 200 ml

Značka: NAIF
  • Dětský čisticí a mycí gel pro hydrataci a výživu pleti. Bez obsahu mýdla, zachovává neutrální pH. Vhodný i pro velmi suchou a ekzematickou pleť.
NAVÍC NAIF Vlhčené ubrousky pro děti a miminka 54 ks Při nákupu produktů značky NAIF v minimální hodnotě 500 Kč vč. DPH získáte NAIF Vlhčené ubrousky pro děti a miminka 54 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
269

Cena za 100 ml: 135 Kč

O produktu: NAIF Čisticí a mycí gel pro děti a miminka 200 ml

50109597

Vyzkoušejte jemný a voňavý mycí gel NAIF, který je speciálně určený pro miminka a malé děti. Vyniká svým přírodním složením v čele s pšeničným proteinem a extraktem ze semene bavlníku, jež pomáhají pokožku důkladně hydratovat a vyživovat. Gel neobsahuje mýdlo a zachovává si neutrální pH, aby nehrozilo podráždění kůže. Je ideální volbou nejen k péči o pokožku malých dětí, ale také pro čištění ekzematické pleti.

Výsledek:

  • jemně čistí pokožku
  • hydratuje a vyživuje pleť
  • lehce pění díky sušeným kokosovým vláknům
  • pokožka je voňavá díky hypoalergenní parfemaci

Složení:

Šetrné složení kosmetických přípravků je nezbytně nutné u miminek a malých dětí. Čisticí a mycí gel neobsahuje mýdlo, při zasažení očí proto nebudou vaše malé ratolesti plakat – gel je nebude štípat v očích. Obsahuje přírodní látky; hlavní složkou jsou pšeničný protein a extrakt ze semene bavlníku pro důkladnou výživu a hydrataci. Gel dále obsahuje sušená kokosová vlákna, glycerin, kyselinu citronovou, sůl a hypoalergenní parfém pro jemné provonění pokožky.

Použití:

Aplikujte v menším množství na mokrou pokožku. Jemně rozetřete, aby vznikla hebká a voňavá pěna. Poté důkladně opláchněte čistou vodou a pokožku vysušte. Gel je vhodný pro každodenní použití.

 

Více se o produktech NAIF dozvíte zde.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.