NAIF Vlhčené ubrousky pro děti a miminka 8x54 ks

Péče o dítě

Značka: NAIF
100% biologicky odbouratelné vlhčené ubrousky pro jemnou a citlivou pokožku. Jsou vyrobené z eukalyptové buničiny a napuštěné 99 % vody. Vhodné již od narození.
Skladem na e-shopu
699

O produktu

50122504

100% biologicky odbouratelné vlhčené ubrousky pro jemnou a citlivou pokožku. NAIF Vlhčené ubrousky pro děti a miminka jsou vyrobené z eukalyptové buničiny a napuštěné 99 % vody. Jejich hypoalergenní složení je vhodné pro děti již od narození. Dětské vlhčené ubrousky NAIF jsou praktickým pomocníkem při výměně plenek i k otření rukou a pusinky, pokud jste s dítětem na cestách.

S ohledem k přírodě

NAIF Vlhčené ubrousky neobsahují žádné plasty. Vyrábí se z eukalyptové buničiny, která se zpracovává do vláken přírodní cestou. Jsou 100% biologicky odbouratelné během 8 –10 týdnů. Bioplastový obal je vyroben z cukrové třtiny. Ubrousky jsou 100% vegan a Ocean friendly.

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní složení
  • čistí citlivou pokožku bez podráždění
  • 100% biologicky odbouratelné


Složení

Aqua, Glycerin, Hydroxyacetophenone, Sodium Benzoate, Citric Acid.

O značce

Dětská kosmetika NAIF neobsahuje minerální oleje, syntetická pěnidla, chemické konzervanty, esenciální oleje či jiné potenciálně alergenní látky. Produkty jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku a pro pokožku s atopickým ekzémem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.