Kosmetika

Natava Čisticí tuhé mýdlo na obličej Minerální bahno z Mrtvého moře 100 g

Značka: NATAVA
  • Natava Čistící tuhé mýdlo na obličej Minerální bahno z Mrtvého moře šetrným způsobem zbavuje pleť nečistot a efektivně odstraňuje make-up.
109

O produktu: Natava Čisticí tuhé mýdlo na obličej Minerální bahno z Mrtvého moře 100 g

50137493

Úvod

Natava čistící tuhé mýdlo na obličej s minerálním bahnem z Mrtvého moře šetrným způsobem zbavuje pleť nečistot a efektivně odstraňuje make-up. Minerální bahno z Mrtvého moře obsahuje výživné látky a napomáhá tak pleti regenerovat. Další aktivní složkou je esenciální olej z rozmarýnu, který pleť chrání a bojuje proti stárnutí. Po vyčištění se můžete těšit na hydratovanou a vláčnou pokožku bez pocitu nepříjemného pnutí. Čistící tuhé mýdlo na obličej je zabalené s ohledem na přírodu a životní prostředí. Nachází se v recyklovatelném papírovém obalu, který lze používat například při cestování.

Výsledek

  • šetrně čistí pleť a odstraňuje make-up
  • intenzivně hydratuje a regeneruje 
  • pro všechny typy pleti
  • dlouhodobá výdrž
  • bohaté přírodní složení

Složení

Minerální bahno z mrtvého mořem esenciální olej z rozmarýnu.


Použití

Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na obličej, krouživými pohyby vyčistěte pleť a opláchněte čistou vodou. Vhodné pro každodenní použití. Pro dokonalou péči o vaši pleť doporučujeme po vyčištění použít pleťové sérum nebo pleťový olej z řady Natava.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.