Kosmetika

NATU Epsomská sůl s levandulí 1000 g

Značka: NATU

Epsomská sůl je přírodní forma soli hořčíku. Je vhodná k relaxační koupeli, která pomáhá uvolnění svalů po náročném dni i po sportovním výkonu.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky Natu v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2025 nebo do vyprodání zásob.
225

Cena za 100 g: 22,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 16.2.2025

O produktu: NATU Epsomská sůl s levandulí 1000 g

50114786

Úvod

Epsomská sůl se osvědčila jako přísada do relaxační koupele pro uvolnění svalů. Příjemná koupel pomůže uvolnit fyzické i psychické napětí po perném dni i po sportovním výkonu. Epsomská sůl je přírodní forma soli hořčíku, která se snadno vstřebá kůží. Tato krystalická látka je bez barvy a vůně a dobře se rozpouští. Při koupelích nohou pomáhá neutralizovat nepříjemný zápach a změkčuje ztvrdlou kůži na patách.

Složení

Magnesium Sulfate Heptahydrate (epsomská sůl), Lavandula angustifolia (sušená levandule).

Použití

Připravte si uvolňující hořčíkovou koupel. Přidejte dva hrnky epsomské soli během napouštění vany a relaxujte nejméně po dobu 20 minut. Sůl je možné použít i jako peeling celého těla.

Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Upozornění