NATU

  (116)

Pokud sdílíte vášeň pro zdravý životní styl a lásku k přírodě jako česká společnost NATU, jistě oceníte jejich nabídku superpotravin, zdravé výživy a nápojů. NATU si zakládá na poctivé ruční výrobě, jednoduchosti a přírodních surovinách. Produkty NATU jsou bez rafinovaného cukru, jiných aditiv a většina z nich je přirozeně veganská a v BIO kvalitě.

Seřadit podle

Superpotraviny a zdravá výživa, která chutná!

I zdravé potraviny mohou skvěle chutnat. Jak říká zakladatelka NATU Kamila Hladká, “Nikdy nebudeme vyrábět to, co by nám samotným nechutnalo. A musí nám chutnat i naše práce.“ V NATU neustále vymýšlí nové variace ořechových krémů, přírodních superdoplňků stravy nebo křupavých granol, a tak je v jejich portfoliu neustále něco nového.

Superpotraviny NATU

Za superpotravinu neboli „superfoods“ lze považovat potraviny s vysokým obsahem prospěšných látek. Mezi ně patří tzv. mikronutrienty jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které jsou velmi důležité pro správné fungování našeho organismu. Zařazením superpotravin do jídelníčku podpoříte své zdraví! V nabídce NATU jsou například: chlorella, která přispívá ke správnému trávení, prášek z tradiční rostliny Macapodpoře plodnosti a celkové vitalitě, spirulina, jež pomáhá kontrolovat váhu, mladý ječmen plný vitamínů a minerálních látek, nebo třeba ne tolik známý baobab – prášek z usušených plodů poskytuje vitamín C a vlákninu. A NATU nabízí mnohem víc!  

Zdravá snídaně s NATU

Snídaně je základ! Dodá vám potřebné živiny a energii do začátku dne, i proto je důležité se zamyslet nad tím, co jíte. Pojďte si vybrat NATU granoly nebo NATU superkaše, vždy pestrá paleta chutí, a dobře dostupná energie.

Zdravé mlsání s NATU

NATU myslí na to, aby byl moderní a zdravý způsob života také udržitelný a vhodný pro každého. Mlsat je přirozené, ale jde to i bez rafinovaného cukru a zbytečných aditiv. Co třeba zkusit lyofilizované ovoce, ořechy a semínka nebo kokosové chipsy v nejrůznějších příchutích. Kokosový olej a NATU ořechová másla zase vnesou do pečení či vaření netradiční a současně zdravé kulinářské zážitky.

Epsomská sůl

Epsomská sůl je přírodní forma soli hořčíku. Je vhodná k relaxační koupeli, která pomáhá uvolnění svalů po náročném dni i po sportovním výkonu. Kvalitní spánek a duševní pohodu můžete umocnit přidáním levandule, jež přispívá k relaxaci těla i mysli. Epsomskou sůl lze použít i jako peeling.