Potraviny a nápoje

NATU Lyo Smoothie mix jahoda/banán/rybíz 20 g

Značka: NATU
  • Křehké a voňavé čtverečky NATU Lyo Smoothie jsou vyrobené ze 100% ovocného pyré bez doslazování. Jsou vhodné pro děti od 12 měsíců.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks vybraných produktů značky NATU v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
59

Cena za 100 g: 295 Kč

O produktu: NATU Lyo Smoothie mix jahoda/banán/rybíz 20 g

50139096

Úvod

Křupavý smoothie mix představuje ideální svačinku pro malé strávníky! Barevné čtverečky jsou vyrobené z lyofilizovaného ovocného pyré bez doslazování, a jsou vhodné pro děti od 12 měsíců. Vyzkoušejte originální pochoutku, kterou oceníte především na cestách nebo na procházkách venku. Polštářky ze 100% ovoce jsou křehké, voňavé, v puse se rozpustí, a tak naplno vynikne jejich šťavnatá ovocná chuť. V jednom sáčku najdete tři druhy smoothie čtverečků - banánové, jahodové a rybízové. Nechte své děti objevovat nové chutě a vůně.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% ovoce
  • křehké a voňavé polštářky
  • rychlý zdroj energie
  • bez přidaného cukru
  • vhodné pro děti od 12 měsíců

Složení

100% ovoce: banánové čtverečky (banánové pyré, pyré z manga a maracuji), jahodové čtverečky (banánové pyré, jahodové pyré), rybízové čtverečky (jablečné pyré, banánové pyré, jablečná šťáva z koncentrátu, pyré z černého rybízu).


Použití

Kostičky můžete konzumovat přímo, nebo je přidat například do jogurtu či kaše.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.