NATU Makový protein RAW 200 g

Potraviny a nápoje

Značka: NATU
NATU Makový protein RAW je přirozeně bezlepkový makový prášek. Obsahuje vysoký podíl proteinů a doporučenou denní dávku vápníku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

Cena za 100 g: 60 Kč

O produktu

50124280

Přirozeně bezlepkový makový prášek obsahuje vysoký podíl proteinů a vápníku. NATU Makový protein RAW ocení nejen sportovci, ale i vegani a osoby vyhýbající se živočišným produktům. Obsahuje 37 % bílkovin na 100 g a obohatí Vaše pokrmy nejen nutričně, ale dodá jim i netradiční barvu a jemnou makovou chuť. Makový protein je snadno stravitelný a oproti celým semenům máku má nižší obsah tuku a vyšší obsah cenných látek. Jedna dávka (30 g) obsahuje doporučenou denní dávku vápníku, což je v porovnání s běžným mlékem asi 10x více.

Vápník je pro nás nezbytný

Vápník je minerál, který je důležitý nejen pro naše kosti a zuby. Přispívá také k normální činnosti svalů, je důležitý pro normální funkci nervových přenosů, podporuje normální srážení krve i energetický metabolizmus.

Hlavní vlastnosti:

  • RAW kvalita
  • vysoký podíl vlákniny
  • bez přidaného cukru
  • bez lepku a bez laktózy
  • vhodné pro vegany

Složení

100% prášek ze semen máku setého. Země původu: Česká republika.

Použití

2 polévkové lžíce (30 g) denně. Prášek přidejte do vašeho oblíbeného smoothie, ranní kaše, müsli nebo jogurtu. Protein uplatníte i RAW kuchyni, například při výrobě proteinových tyčinek. Nahraďte jím část běžné mouky například při pečení sladkých pokrmů. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.