Natura Siberica

  (75)

Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku pro muže, ženy i děti založenou na síle sibiřských bylin. Zakládá si na ekologickém a udržitelném postupu výroby. Všechny etapy zhotovení podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. V portfoliu najdete produkty péče o pleť, tělo a vlasy.

Seřadit podle

Přírodní péče ze Sibiře

Na Sibiři a Dálném Východě jsou neporušené chráněné oblasti, kde si rostliny rostou přirozeně, volně a v hojném množství. Byliny Sibiře mají obrovský potenciál, protože jsou zvyklé pořád bojovat o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica využívá tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví!

Péče o pleť

Natura Siberica přenesla vynikající vlastnosti severských bylin a bobulí bohatých na drahé oleje a vitamíny do svých produktů. Kompletní sortiment péče o pleť nabízí krémy na obličej, mýdla, pleťová séra a mnoho dalších výrobků určených pro všechny typy pleti.

Péče o vlasy

V nabídce Natura Siberica je velký výběr vlasové kosmetiky. Kromě nezbytných šamponů pro nejrůznější typy vlasů můžete využít blahodárný efekt balzámů a masek, které vlasům navrací vitalitu a lesk. Vlasy zanechají hebké, hydratované a vyživené.

Krásné zuby a zdravé dásně

Řada přírodních zubních past na bázi planě rostoucích sibiřských bylin dodá zdravý bílý úsměv na dlouhou dobu. Nepodceňujte péči o citlivé zuby. Tyto zubní pasty pečují o celou ústní dutinu, eliminují zubní plak, posilují zubní sklovinu a také osvěžují dech.

Péče o tělo

Tělová kosmetika bude Vaši pokožku hýčkat přírodní silou a koncentrací blahodárných látek. Sprchové gely a mýdla, pěny do koupele nebo pleťový peeling díky využití prastarých receptur severských kmenů dodají pokožce jen to nejlepší ze sibiřských plání. Natura Siberica nabízí také produkty určené mužům.