Kosmetika

Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

Živé vitaminy dokonale hydratují a vyživují vlasy i pokožku těla a chrání vlasy před škodlivými vlivy okolního prostředí.

189
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

50096853

Úvod

Potěšte své vlasy a tělo jedinečnou péčí, která poskytuje to nejlepší. Živé vitaminy dokonale hydratují a vyživují vlasy i pokožku těla a chrání vlasy před škodlivými vlivy okolního prostředí. Živé vitaminy zajišťují pružnost a hebkost pokožky a zářivý vzhled vlasů.

Výsledek:

  • hydratují a vyživují vlasové vlákno i pokožku těla
  • navrací vlasům lesk, pružnost a jemnost
  • chrání vlasy před negativními vlivy okolí
  • zlepšují elasticitu pokožky těla
  • obnovuje strukturu vlasů i pleti

Složení

Tato jedinečná péče na vlasy je založena na extraktech severních bobulí, extraktech rostlin a vitaminech. Živé vitaminy na vlasy jsou bohaté především na vitaminy C, B a E.


Použití

Nastříkejte živé vitaminy na vlhké nebo suché vlasy a tělo.


O značce

Narozena na Sibiři, vyrobena v Evropě. Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.