Naturalis Plodnost & Potence BIO 70 g

Doplněk stravy

Značka: NATURALIS
Směs bylin, která působí pozitivně na mužské i ženské reprodukční orgány. Obsahuje maca, shatavari a kotvičník, který povzbuzuje hormonální aktivitu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
249

Cena za 100 g: 356 Kč

O produktu

50115370

Speciální směs bylin z kotvičníku, maca, ashwagandha a shatavari, která působí pozitivně na mužské i ženské reprodukční orgány. Tribulus terestris, česky kotvičník, povzbuzuje hormonální aktivitu a příznivě působí na činnost pohlavních orgánů. Maca přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví. Podporuje výdrž a vitalitu a nejčastěji je užívána na povzbuzení potence. Shatavari neboli indický chřest se tradičně používá pro nastolení harmonie menstruačního cyklu. Má příznivý vliv na mužský i ženský reprodukční systém. Ashwagandha podporuje energii a odolnost vůči stresu.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník povzbuzuje hormonální aktivitu a činnost pohlavních orgánů
  • maca podporuje výdrž a vitalitu a je užívána na povzbuzení potence
  • shatavari má příznivý vliv na mužský i ženský reprodukční systém
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • vhodné pro vegany, BIO kvalita

Dávkování

1 zarovnanou čajovou lžicku (cca 1 g) rozmíchejte ve 200 ml studené vody, džusu nebo smoothie a vypijte. Konzumujte 1-2x denně.

Složení

BIO maca, BIO shatavari, BIO tribulus terrestris, BIO ashwagandha.

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.