Nature Notea Čaj pečený Hruška se zázvorem 60 ml

Čaje a čajové směsi

Lahodný pečený čaj Nature Notea vám zpříjemní chladné zimní dny a večery, a překvapí svou neotřelou chutí.
Skladem na e-shopu
35

O produktu

50139947

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery šálkem lahodného nápoje, který vás překvapí neotřelou sladkou chutí! Nature Notea pečený čaj Hruška se zázvorem je vyvážená kombinace kousků hrušek, jablek, malin a červeného rybízu. Kousíček zázvoru v každé skleničce dokonale doplňuje pečením zkaramelizované ovoce, ale není natolik intenzivní, aby přehlušil chuť ovoce svou pálivou chutí. Obsah skleničky jednoduše zalijte horkou vodou a v mžiku se můžete nést na vlně relaxace. Malé skleničky pečeného čaje jsou krásným a oblíbeným dárkem.

Tradiční postup výroby pečeného čaje

Pečené čaje značky Notea se vyrábějí ve východních Čechách ručním postupem tak, jak tomu bylo i v časech našich babiček. Všechny ingredience se pečou v peci a následně se ručně plní do skleniček způsobem, který zajistí správný poměr ovoce, cukru a vybraného koření. Pokud je zachován správný postup pečení, kdy ovoce s cukrem dostatečně zkaramelizuje, ale zároveň se nerozpadne, čaj se dokonale zakonzervuje, a při výrobě tudíž nejsou potřeba žádná umělá barviva či konzervanty.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční pečený čaj
  • příchuť hruška se zázvorem
  • malá sklenička, ze které připravíte právě jeden horký nápoj

Složení

Voda, cukr, hruška (min. 45 % ovocného podílu), jablko, černý rybíz, malina a zázvor.

Použití

Pro přípravu 1 šálku horkého ovocného čaje nebo limonády s kousky ovoce zalijeme celý obsah skleničky 300 ml horké nebo studené vody. Čaj není potřeba louhovat, nebo doslazovat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.