Čaje a čajové směsi

Nature Notea Čaj pečený Hruška se zázvorem 60 ml

Lahodný pečený čaj Nature Notea vám zpříjemní chladné zimní dny a večery, a překvapí svou neotřelou chutí.

Velikost balení
29
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Nature Notea Čaj pečený Hruška se zázvorem 60 ml

50139947

Úvod

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery šálkem lahodného nápoje, který vás překvapí neotřelou sladkou chutí! Nature Notea pečený čaj Hruška se zázvorem je vyvážená kombinace kousků hrušek, jablek, malin a červeného rybízu. Kousíček zázvoru v každé skleničce dokonale doplňuje pečením zkaramelizované ovoce, ale není natolik intenzivní, aby přehlušil chuť ovoce svou pálivou chutí. Obsah skleničky jednoduše zalijte horkou vodou a v mžiku se můžete nést na vlně relaxace. Malé skleničky pečeného čaje jsou krásným a oblíbeným dárkem.

Tradiční postup výroby pečeného čaje

Pečené čaje značky Notea se vyrábějí ve východních Čechách ručním postupem tak, jak tomu bylo i v časech našich babiček. Všechny ingredience se pečou v peci a následně se ručně plní do skleniček způsobem, který zajistí správný poměr ovoce, cukru a vybraného koření. Pokud je zachován správný postup pečení, kdy ovoce s cukrem dostatečně zkaramelizuje, ale zároveň se nerozpadne, čaj se dokonale zakonzervuje, a při výrobě tudíž nejsou potřeba žádná umělá barviva či konzervanty.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční pečený čaj
  • příchuť hruška se zázvorem
  • malá sklenička, ze které připravíte právě jeden horký nápoj

Složení

Voda, cukr, hruška (min. 45 % ovocného podílu), jablko, černý rybíz, malina a zázvor.


Použití

Pro přípravu 1 šálku horkého ovocného čaje nebo limonády s kousky ovoce zalijeme celý obsah skleničky 300 ml horké nebo studené vody. Čaj není potřeba louhovat, nebo doslazovat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.