Doplněk stravy

Natures Aid Glukosamin + Chondroitin Complex + vitamin C + kurkuma 90 kapslí

  • Natures Aid Glukosamin + Chondroitin Complex + vitamin C + kurkuma obsahuje základní stavební složky kloubní chrupavky glukosamin a chondroitin s vitaminem C.
439

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Natures Aid Glukosamin + Chondroitin Complex + vitamin C + kurkuma 90 kapslí

50090840

Úvod

Zdravé klouby. Natures Aid Glukosamin + Chondroitin Complex + vitamin C + kurkuma obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát, vitamin C a extrakty ze šípku, zázvoru a kurkumy.  

Hlavní složky:

  • glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání (kosti, vazy a šlachy)
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek, chrání buňky před oxidativním stresem a příznivě působí na imunitní systém
  • kurkuma přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí a příznivě ovlivňuje imunitní systém  
  • zázvor pomáhá zachovávat zdraví dolních a horních dýchacích cest, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, dodává tělu energii a vitalitu
  • extrakt z plodů růže šípkové napomáhá přirozené obranyschopnosti, podporuje normální trávení a blahodárně působí na pokožku a klouby 

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně s jídlem.


Složení

Glukosamin sulfát (z korýšů) 375 mg, chondroitin sulfát (z mořských zdrojů) 100 mg, vitamin C 50 mg (63 % referenční hodnoty příjmu), šípek (Rosa canina) - extrakt (1:4) 25 mg, zázvor – extrakt (Zingiber officinalis) (1:5,3) 19 mg, kurkuma (Curcuma longa) - extrakt (1:50) 2 mg v jedné kapsli.

Glukosamin sulfát (z korýšů), celuloza (plnidlo), chondroitin sulfát (z ryb), Vitamín C (kyselina askorbová), šípek (extrakt rosa canina, maltodextrin), zázvor (extrakt kořene zingiber officinalis) maltodextrín, oxid křemičitý), kurkuma (extrakt z kořene Curcuma longa).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životného stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.