Doplněk stravy

Natures Aid Kolagen 500 mg typ II 100% mořského původu 90 kapslí

  • Natures Aid Kolagen 500 mg typ II 100% mořského původu obsahuje čistý hydrolyzovaný kolagen obohacený o vitaminy C, B2 a B3, biotin a zinek pro krásnou zdravou pokožku.
619

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu: Natures Aid Kolagen 500 mg typ II 100% mořského původu 90 kapslí

50098423

Úvod

Pečujte o svou pokožku, vlasy a nehty. Natures Aid Kolagen 500 mg typ II 100% mořského původu obsahuje čistý hydrolyzovaný kolagen typu II z mořských zdrojů doplněný vitaminy C, B2 a B3, biotinem a zinkem. Kolagen je důležitou stavební bílkovinou v lidském těle. Nachází se ve většině tkání, zejména v pokožce, chrupavkách, kloubech a kostech. Má vliv i na kvalitu našich vlasů, nehtů a zubů.

Hlavní složky:

  • kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, hydrolyzovaný je lépe stravitelný a využitelný pro organismus
  • biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky
  • měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky
  • zinek je důležitý pro zdravou pokožku, vlasy a nehty
  • vitamin C je významný antioxidant, důležitý nejen pro imunitní systém, ale i pro normální tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek a kůže

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte vodou.


Složení

Kolagen (z mořského zdroje) 500 mg, vitamin C 80 mg (100 % RHP), riboflavin (vitamin B2) 5,6 mg (400 % RHP), niacin (vitamin B3) 16 mg (100 % RHP), biotin 50 μg (100 % RHP), měď 1 mg (100 % RHP), zinek 10 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP ……. referenční hodnota příjmu.

Kolagen (z mořského zdroje), celulóza (plnidlo), kyselina askorbová, pikolinát zinečnatý, nikotinamid, glukonan měďnatý, riboflavin, hydroxypropylmethylcelulóza (emulgátor), D-biotin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro vegetariány a vegany. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.