Doplněk stravy

Natures Aid Zázvor, kurkuma a bromelain 60 tablet

Natures Aid Zázvor, kurkuma a bromelain obsahuje extrakty z kořene zázvoru a kurkumy doplněné proteolytickým enzymem bromelainem. Podpora imunity a trávení.

255

Cena za 1 kus: 4,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Natures Aid Zázvor, kurkuma a bromelain 60 tablet

50111204

Úvod

Přírodní botanická směs. Natures Aid Zázvor, kurkuma a bromelain s obsahem extraktů z kořene zázvoru a kurkumy a enzymu bromelainu podpoří Vaši imunitu a trávení. Zázvor je žlutě kvetoucí bylina pocházející z Číny nebo Indie. Hojně se používá jako koření, ale také jako rostlina s prospěšnými účinky na lidské zdraví. Kurkuma dlouhá je rostlina, která se pěstuje v jihovýchodní Asii. Její kořeny se po staletí využívají v Ajurvédě a v tradiční indické medicíně.

Hlavní složky:

  • zázvor pomáhá zachovávat zdraví dolních a horních dýchacích cest, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, dodává tělu energii a vitalitu
  • kurkuma přispívá k udržení dobrého stavu kloubů a kostí, přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje normální funkci nervového systému, napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému, příznivě ovlivňuje činnost jater a normální trávení, přispívá k normálnímu stavu pokožky, pozitivně ovlivňuje normální funkci dýchacího systému a působí jako antioxidant
  • bromelain patří mezi proteolytické (bílkoviny štěpící) enzymy

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně.


Složení

Zázvor (Zingiber officinale) - extrakt z kořene 500 mg, Kurkuma ( Curcuma longa) - extrakt z kořene 500 mg, bromelain 100 mg - odpovídá 2000 GDU (želatinu rozpouštějících jednotek/gram ) v jedné tabletě.

Mikrokrystalická celulóza, difosforečnan vápenatý, extrakt ze zázvoru, maltodextrin, oxid křemičitý, bromelain, karboxymetylcelulóza sodná, extrakt z kurkumy, protispekavé látky (oxid křemičitý, stearát horečnatý z rostlinného zdroje).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro vegetariány a vegany. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.