Doplněk stravy

NatureVia Laktobacily 3 Imunita 30 kapslí

Značka: NATUREVIA
  • NatureVia Laktobacily 3 Imunita obsahuje komplex 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících v lidském organismu, fruktooligosacharidy a vitamin D pro zdravou imunitu Vaší celé rodiny.
Skladem na e-shopu
79 ušetříte 90 Kč

Původní cena 169 Kč, sleva 53%

Nejnižší cena před slevou: 181 Kč

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: NatureVia Laktobacily 3 Imunita 30 kapslí

50137566

Úvod

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí. Přípravek NatureVia Laktobacily 3 Imunita obsahuje komplex 3 bakteriálních kmenů lidského původu v dávce 6 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli, prebiotika fruktooligosacharidy a vitamin D, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Přípravek doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru, při a po užívání antibiotik a při cestování nebo nesprávné stravě.

Hlavní vlastnosti:

  • 6 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli
  • vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • rostlinná kapsle bez živočišné želatiny, vhodné i pro vegetariány
  • lidský původ kmenů
  • neobsahuje lepek, mléčnou bílkovinu ani laktózu

Dávkování

Děti do 12 let užívají 1 kapsli denně, dospělí 1-3 kapsle denně, po jídle. Při užívání s antibiotiky je vhodné dodržet alespoň 2-3hodinový odstup od podání antibiotik.


Složení

Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium animalis ssp.lactis 6 miliard CFU, fruktooligosacharidy (FOS) 30 mg, vitamin D3 10 µg ( 400 I.U. ; 200 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli. CFU – počet živých mikroorganismů (colony-forming units) v okamžiku výroby.

Kukuřičný škrob (plnidlo), hypromelosa (rostlinná kapsle), probiotický komplex, fruktooligosacharidy, stearan hořečnatý, oxid křemičitý (látky protispékavé), cholekalciferol.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Při správném skladování je očekávané množství CFU na konci doby trvanlivosti minimálně 3 miliardy CFU/cps. Neobsahuje lepek, mléčnou bílkovinu ani laktózu. Plněno v rostlinných kapslích bez živočišné želatiny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.