Kosmetika

NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Copper Brown 4.6 barva na vlasy 115 ml

Značka: NATURIGIN
1.0

Přírodní barva na vlasy pro domácí použití NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Copper Brown 4.6 dodá vlasům středně hnědý odstín s měděnými odlesky.

O produktu: NATURIGIN Organic Based 100% Permanent Hair Colours Copper Brown 4.6 barva na vlasy 115 ml

50135470

Úvod

Permanentní přírodní barva na vlasy pro domácí použití NATURIGIN Copper Brown dodá vlasům atraktivní středně hnědý odstín s měděnými odlesky. Barva 100% kryje šediny a je vhodná i ke změně nebo oživení přirozeného odstínu pramenů bez šedin. 12 organických ingrediencí v přípravku chrání, vyživuje, podporuje zdravý lesk a zanechává jemnou vůni. Barva ve svém složení spojuje přírodní péči a dokonalé krytí šedin a odrostů. Použijte na všechny typy vlasů. Díky obsahu šetrných látek ji můžete nanést, i když máte citlivou pokožku hlavy. Veganské složení. 

Hlavní vlastnosti:

  • kryje šediny
  • pomáhá zachovat zdravé a krásné vlasy
  • vhodné i pro citlivou pokožku hlavy

Použití

Postupujte podle přiloženého návodu. Postup barvení s barvami NATURIGIN se liší podle kvality vašich vlasů. V případě barvení již barvených vlasů nejprve nechte směs působit 20 minut pouze na odrostech, poté aplikujte i do délek na dobu dalších 10 minut. U ještě nebarvených vlasů, naneste směs rovnoměrně a smyjte důkladně vlažnou vodou po 30 minutách. Pokud jsou vaše vlasy zesvětlené nebo po trvalé, vlasy a pokožka hlavy jsou poréznější. Postupujte proto podle pokynů pro ještě nebarvené vlasy s tím, že směs necháte působit pouze 10 minut. Po barvení naneste na vlasy závěrečnou péči After Colour Treatment (součástí balení) a po 2 minutách důkladně opláchněte.

Obsah balení:

  • lahvička s aktivátorem 60 ml
  • tuba s barvícím krémem 40 ml
  • kondicionér 15 ml
  • ochranné rukavice
  • návod k použití

Upozornění

Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou. Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin (PPD). Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití. Produkt není určen pro osoby mladší 16 let. Tetování černou hennou může zvýšit riziko vzniku alergie při barvení. Barvení není doporučeno, pokud v minulosti došlo k začervenání pokožky v obličeji anebo máte citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku, dále pokud při předchozích barveních došlo k reakci po barvení, anebo vznikla reakce na barvení černou hennou. Výrobce, distributor ani prodejce nejsou zodpovědní za následky způsobené použitím barev.


O značce

NATURIGIN je dánská značka přírodní vlasové a tělové kosmetiky, nepoužívá SLS, parabeny, mikroplasty ani amoniak. Při výrobě používá přírodní a certifikované BIO ingredience a dodržuje zásady udržitelného rozvoje a cruelty-free. Jejím cílem je spojit ve svých výrobcích vysokou funkčnost a maximální možné množství přírodních ingrediencí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.