Potraviny a nápoje

Naturprodukt sirup Levandulový 500 ml

Přírodní sirup s levandulí Naturprodukt je ideální do čaje, limonád, kávy, jogurtu. Bez aromat, chemických konzervantů, barviv, ochucovadel a sladidel.

NAVÍC Naturprodukt Sirup tymiánový 250 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt nad 100 Kč získáte NAVÍC Naturprodukt Sirup tymiánový 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
155

Cena za 100 ml: 31,00 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Naturprodukt sirup Levandulový 500 ml

50160134

Úvod

Poctivá dávka bylinek. Bylinný sirup Naturprodukt bez aromat, chemických konzervantů, barviv, ochucovadel, posilovačů chuti a vůně, sladidel. Odpovídá požadavkům zdravé výživy a moderním potravinovým trendům. Nezaměnitelná vůně a nádherná barva levandule je spojená s Francií a oblastí Provence. Bylinkový sirup Naturprodukt je připravený z volně rostoucí levandule, vyrobený manufakturně, šetrným postupem z prvotřídních surovin od prověřených dodavatelů.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní ovocný sirup
  • konzervováno pasterizací – neobsahuje konzervační látky
  • z prvotřídních surovin od prověřených dodavatelů

Složení

Cukr, levandulový výluh 38 % (pitná voda, levandule květ 3,5 %), kyselina: kyselina citrónová, silice levandulová.


Použití

Do čaje, limonád, jogurtu, na zmrzliny a do dalších pochutin. Dávkování: dle individuální chuti. Doporučené ředění: 1:10 (na 1 díl sirupu 10 dílů tekutiny).


Upozornění

Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 měsíců.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.