Neostrata Restore Eye Cream oční krém 15 g

Kosmetika

Značka: NEOSTRATA
Oční krém s anti-aging komplexem PHA a kyselinou hyaluronovou. Viditelně zjemňuje linky pod očima, revitalizuje unavenou pleť a rozjasňuje oční okolí.
NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml Při nákupu produktů značek Neostrata, ENDOCARE, Heliocare, IRALTONE nebo Elancyl v minimální hodnotě 1200 Kč vč. DPH získáte NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 050

O produktu

50039359

Oční krém s anti-aging komplexem PHA a kyselinou hyaluronovou. Restore Eye Cream viditelně zjemňuje linky pod očima, revitalizuje unavenou pleť a rozjasňuje oční okolí. Lehký hydratační krém zanechává pokožku jemnou, vláčnou a bez podráždění. Restore Eye Cream neobsahuje parfemaci a byl oftalmologicky testován. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché a citlivé.

Výsledek:

  • zjemňuje linky pod očima
  • hydratuje a revitalizuje unavenou pleť
  • rozjasňuje oční okolí

 

 


Složení

Glukonolakton, kyselina hyaluronová.

Použití

Používejte na očištěnou pleť v okolí očí. Krém aplikujte 2x denně ráno a večer.

Upozornění

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.