Nestle

  (3)

Švýcarská firma Nestlé se stala prvním výrobcem kojenecké výživy na světě. Již v roce 1867 zakladatel Henri Nestlé, představil světu 1. náhradní výživu – Farine Lactée. Značka dnes vyrábí nejen kojeneckou výživu, ale i širokou paletu příkrmů pro malé i větší děti. Vybírat můžete z pestré nabídky mléčných i nemléčných kaší, příkrmů a dezertů v praktickém balení nebo sušenek pro první zoubky.

Seřadit podle
 • Vhodná pro osoby s alergií na bílkovinu kravského mléka či celiakií.
 • Zasytí, dodá energii a je obohacené o vitamíny, minerály, vápník a železo.
 • Zasytí, dodá energii a je obohacené o vitamíny, minerály, vápník a železo.

  Nestlé nabízí široký sortiment potravin pro naše nejmenší. Pokud hledáte kvalitní složení nejlépe v BIO kvalitě, jste na správném místě. Dopřejte svému děťátku hodnotné příkrmy s vysokým obsahem vitamínů a minerálů, které mu poskytnou dobrý základ pro správný vývoj. 

  Sušenky pro menší hlad

  Zažeňte menší hlad nebo dlouhou chvíli pomocí chutných tyčinek. Vybavte se zásobou svačinek s výhodným balením sušenek, které jsou obohaceny o vitamíny a minerály pro správný vývoj organismu. Při žvýkání dítě masíruje dásně, což přispívá ke snazšímu prořezávání zoubků. Skvělou volbou je také sušenkové mléko, které výborně chutná a zasytí. Po odstřihnutí rohu je ihned připraveno k podávání, nemusíte nic ohřívat, což je zejména při pobytu venku velmi praktické.

  Ovocné kapsičky bez konzervantů a přídavku cukru

  Vyberte si kvalitní ovocné kapsičky bez konzervantů a přídavku cukru, které jsou ideální na procházku nebo na výlet. Ideální večeří před spaním může být například mléčná nebo nemléčná kaše z kvalitních surovin. Základem kaší je pečlivě vybraná rýže, pšenice, oves nebo kukuřice a skutečné ovoce, které zachutná i těm nejnáročnějším strávníkům. Obsah železa, vápníku a probiotických bakterií vhodně doplňuje vyvážený poměr živin. Jsou snadno stravitelné a v různých variantách. Která bude nejvíce chutnat vašemu dítěti?