Nicorette FreshFruit Gum 2 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: NICORETTE
Nicorette FreshFruit Gum 2 mg se používají k léčbě závislosti na tabáku, zmírňují chuť na cigaretu a zmírňují abstinenční příznaky.
275

O produktu: Nicorette FreshFruit Gum 2 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

50050190

Nicorette FreshFruit Gum 2 mg jsou žvýkačky, které vám pomohou přestat kouřit. Uvolňují malé terapeutické množství nikotinu, aby jej tělo mohlo vstřebat. Pomohou vám aktivně bojovat proti abstinenčním příznakům při odvykání kouření. Žvýkačky jsou určeny pro dospělé osoby. Dopřejte si chuť tropického ovoce léčivé žvýkací gumy Nicorette FreshFruit Gum 2 mg a skoncujte s kouřením natrvalo.

Nicorette Classic Gum 4 mg léčivá žvýkací guma 105 žvýkaček10

Odvykání pomocí nikotinové terapie

Během náhradní nikotinové terapie se uvolňuje terapeutický nikotin do krevního oběhu v mnohem nižších dávkách než v cigaretě. Je navíc zcela bez škodlivých chemikálií tabákového kouře, které mohou být zdraví škodlivé. Náhradní nikotinová terapie vám poskytne nižší a kontrolovanější dávky nikotinu, které budete postupně snižovat. Ukončení však bude stále vyžadovat vaši vůli a úsilí.

Hlavní vlastnosti:

  • zmírňuje chuť na cigaretu
  • pomáhá při zvládání abstinenčních příznaků
  • rychlý nástup účinku
  • příchuť tropického ovoce
  • bez cukru

Dávkování

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Nejdříve pomalu žvýkejte několik vteřin a následně udělejte přestávku. Po přestávce žvýkejte znovu 10x a pak přesuňte žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím. Žvýkejte znovu 10x a pak ponechte žvýkačku opět odpočinout. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Složení

Léčivou látkou je nicotini resinas 10 mg, což odpovídá nikotinum 2 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, mastek, dusík, ovocné aroma v prášku, čištěná voda, polysorbát 80, sukralóza, xylitol, hydroxypropylmethylcelulóza, arabská klovatina usušená rozprášením, oxid titaničitý, karnaubský vosk hydrogenuhličitan sodný.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.