Nippes Solingen

Seřadit podle
Luxusní sada na manikúru Solingen v koženém pouzdru, ručně vyrobená v Německu z prvotřídní oceli. Obsahuje šest nejpotřebnějších nástrojů.
Luxusní zlatá varianta sady na manikúru Solingen v koženém pouzdru, ručně vyrobená v Německu z prvotřídní oceli. Obsahuje pět nejpotřebnějších nástrojů.
5.0
(1)
Náhradní žiletky do seřezávače kůže. Mimořádně kvalitní provedení, takže se neprohýbají a zachovávají si špičkovou preciznost.
10cm kleště na kůži z legendární oceli Solingen. Jsou ideální na odstranění odumřelé kůže v okolí nehtového lůžka.
10cm kleště na nehty z legendární oceli Solingen, v nerezovém provedení. Zajišťují pohodlné zkrácení nehtů na obou rukou.
12cm kleště na nehty z legendární oceli Solingen, v nerezovém provedení. Zajišťují pohodlné zkrácení nehtů na obou rukou.
12cm kleště na nehty s pružinou, vyrobené z legendární oceli Solingen. Zajišťují pohodlné zkrácení nehtů na obou rukou.
12cm kleště na nehty s úhlovou pružinou, vyrobené z legendární oceli Solingen. Zajišťují pohodlné zkrácení nehtů na obou rukou.
Dětské nůžky na nehty, se kterými hravě ostříháte drobné nehty miminek a malých dětí. Zakulacené špičky zvyšují bezpečnost.
Dětské nůžky na nehty, se kterými hravě ostříháte drobné nehty miminek a malých dětí. Zakulacené špičky zvyšují bezpečnost.
13cm rovné kadeřnické nůžky z prvotřídní oceli Solingen, které zajišťují lehký a přesný střih. Hodí se do profesionálního prostředí i domů.
9cm zahnuté a špičaté nůžky na kůži z legendární oceli Solingen. Jsou ideální na odstranění odumřelé a uvolněné kůže a záděr.
5.0
(1)
9cm zahnuté nůžky na nehty z legendární oceli Solingen. Jsou ostré, precizně stříhají a mají dlouhou životnost.
9cm zahnuté nůžky na nehty, vyrobené z legendární nerezové oceli Solingen. Jsou ostré, precizně stříhají a mají dlouhou životnost.
9cm zahnuté nůžky na nehty s manikúrovým hrotem, vyrobené z legendární nerezové oceli Solingen. Jsou ostré, precizně stříhají a mají dlouhou životnost.
11cm safírový pilník se špičkou, který pomůže s finální úpravou nehtů po ostříhání a jako prevence proti jejich třepení a odlupování.
13cm safírový pilník se špičkou, který pomůže s finální úpravou nehtů po ostříhání a jako prevence proti jejich třepení a odlupování.
16cm safírový pilník se špičkou, který pomůže s úpravou nehtů po ostříhání a jako prevence proti jejich třepení a odlupování. Z jedné strany hrubší.
5.0
(2)
14cm duhový skleněný pilník na nehty. Je oboustranný a vhodný na měkké a třepivé nehty. Pomáhá je tvarovat a předcházet třepení.
5.0
(1)
9cm duhový skleněný pilník na nehty. Je oboustranný a vhodný na měkké a třepivé nehty. Pomáhá je tvarovat a předcházet třepení.
Profesionální 9,5cm lomená kosmetická pinzeta z oceli Solingen. Obzvlášť vhodná na úpravu obočí a odstraňování chloupků.
5.0
(1)
Profesionální 8cm rovná pinzeta z oceli Solingen. Je vhodná i na extra jemné úkony, například kosmetické či zdravotnické.
5.0
(1)
Seřezávač zrohovatělé kůže, například na patách, chodidlech či bříškách prstů. Vyrobený ze špičkové oceli Solingen. Není vhodný pro diabetiky.
6cm kleště na nehty z legendární oceli Solingen. Mají ostří ve tvaru oblouku a zajišťují pohodlné zkrácení nehtů na obou rukou.