Nivea SUN Protect&Bronze OF30 olej na opalování 200 ml

Kosmetika

Značka: NIVEA
Nivea SUN Olej na opalování Protect and Bronze OF30 nabízí vysokou ochranu před UV zářením. Díky složkám na podporu tvorby melaninu napomáhá intenzivnějšímu opálení.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279
Dočasně nedostupné

O produktu

50090214

Toužíte po hedvábně jemné a opálené pokožce? Dopřejte si ji za krátkou dobu s pomocí oleje na opalování Nivea SUN Protect&Bronze OF30. Voděodolné složení obsahuje kombinaci UVA a UVB filtrů a poskytuje ochranu ihned po nanesení. Obsažené ingredience podporují tvorbu vlastního melaninu a zajišťují tak rychlejší a intenzivnější zhnědnutí pokožky. Přípravek navíc neobsahuje žádné samoopalovací látky a UV filtry octinoxate a oxybenzone. Obal je z 85 % biologicky rozložitelný.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před UV zářením
  • napomáhá intenzivnějšímu upálení
  • podporuje tvorbu vlastního melaninu
  • ekologicky udržitelné složení
  • chrání ihned po aplikaci

Použití

Rozprašte jemnou vrstvu po pokožce celého těla před pobytem na slunci. Menší množství snižuje stupeň ochrany pokožky. Olej na opalování je sice voděodolný, ale během dne se stírá. Aplikaci opakujte v pravidelných intervalech několikrát za den, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení.

Upozornění

Před použitím řádně protřepejte! Nestříkejte přímo na obličej a vyhněte se inhalaci obsahu. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná sluneční expozice představuje vážné zdravotní riziko. Ani výrobky proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Nechte důkladně vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.