Nuance Magical Supreme Lifting oční krém 15 ml

Kosmetika

Značka: NUANCE
Nuance Magical Supreme Lifting oční krém obsahuje komplex přírodních aktivních látek s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty. Vypíná, vyhlazuje a oživuje pleť.
349 ušetříte 150 Kč

Původní cena 499 Kč , sleva 30%

Nejnižší cena před slevou: 499 Kč

O produktu

50132621

Vypnutí, vyplnění a oživení očního okolí přináší nová receptura očního krému Nuance Magical Supreme Lifting. Za jeho vysokým účinkem stojí komplex přírodních aktivních látek s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty. Multifunkční oční krém obsahuje jojobový a mandlový olej, rostlinné extrakty a další látky, které pleť vypínají, vyhlazují a oživují. Vitamin E a výtažky z vinné révy a ginkga, pomáhají chránit pokožku před účinky volných radikálů a předchází jejímu předčasnému stárnutí. Díky svému jemnému složení krém nedráždí oční okolí. Rychle se vstřebává a oční okolí zanechává pevnější, hydratované a vyhlazené.

Výsledek:

  • vypíná, vyplňuje a oživuje pleť kolem očí
  • nové složení – šetrnější k pokožce, vyšší účinnost
  • pro všechny typy pleti

Složení

Nuance Magical Supreme Lifting oční krém mimo jiné obsahuje: jojobový olej, bambucké máslo, mandlový olej, rýžový prášek, výtažek z plamatky zelené, výtažek z kaštanů, vitamin E, výtažek z cypřiše, vilínu, listnatce, výtažek z listů vinné révy, chrpy, extrakt z hnědé mořské řasy Padina pavonica, výtažek z listů Ginkga, výtažek z plodů baobabu, extrakt z květů ibišku.

Použití

Malé množství krému jemně vklepávejte do pokožky v okolí očí, dokud se úplně nevstřebá. Pro maximální efekt používejte na suchou vyčištěnou pokožku 2x denně nejlépe ráno a večer.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.