Nuance Magical Anti-Ageing Complex Eye contour oční krém 15 ml

Kosmetika

NAVÍC Nuance For Men After Shave Elixir 50 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nuance For Men After Shave Elixir 50 ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Výživa a hydratace pleti pro ochranu před projevy stárnutí pleti a vznikem vrásek. Magical Anti Ageing Complex Eye contour obsahuje komplex rostlinných složek, které hloubkově hydratují pokožku, vyživují a zlepšují její elasticitu. Oční krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Komplex přírodních aktivních látek pro zpomalení stárnutí pleti

  • Patentovaná látka PADINAMI® urychluje aktivaci kyseliny hyaluronové ve spodních vrstvách kůže. Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky již od prvního dne. Stimuluje syntézu glykosaminoglykanu (GAG), který je nezbytný k udržení optimální hydratace pokožky.
  • Extrakt ze zeleného čaje má hydratační, vyživující a mineralizující účinek. Je bohatý na fenolické sloučeniny, které pomáhají potlačit váčky pod očima a redukovat skvrny.
  • Bambucké máslo pokožku skvěle hydratuje, vyživuje a zklidňuje.
  • Kaméliový olej napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Vyživuje a zlepšuje elasticitu pleti.
  • Organický křemík má zpevňující účinky. Zlepšuje regeneraci buněk v hlubokých vráskách, a proto má viditelný vyhlazující efekt. Chrání svrchní část kůže, a tím udržuje pokožku hydratovanou a pružnou. Napomáhá zpomalovat procesy jejího stárnutí.

Použití

Malé množství krému jemně vklepejte konečky prstů do pokožky kolem očí. Pro nejlepší efekt pečujte o oční okolí 2x denně.

Upozornění

Vyhnete se přímému kontaktu krému s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.