Nuance Magical Anti-Ageing Complex Eye contour oční krém 15 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

299 ušetříte 150 Kč

Původní cena 449 Kč, sleva 33%

O produktu

Výživa a hydratace pleti pro ochranu před projevy stárnutí pleti a vznikem vrásek. Magical Anti Ageing Complex Eye contour obsahuje komplex rostlinných složek, které hloubkově hydratují pokožku, vyživují a zlepšují její elasticitu. Oční krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Komplex přírodních aktivních látek pro zpomalení stárnutí pleti

  • Patentovaná látka PADINAMI® urychluje aktivaci kyseliny hyaluronové ve spodních vrstvách kůže. Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky již od prvního dne. Stimuluje syntézu glykosaminoglykanu (GAG), který je nezbytný k udržení optimální hydratace pokožky.
  • Extrakt ze zeleného čaje má hydratační, vyživující a mineralizující účinek. Je bohatý na fenolické sloučeniny, které pomáhají potlačit váčky pod očima a redukovat skvrny.
  • Bambucké máslo pokožku skvěle hydratuje, vyživuje a zklidňuje.
  • Kaméliový olej napomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Vyživuje a zlepšuje elasticitu pleti.
  • Organický křemík má zpevňující účinky. Zlepšuje regeneraci buněk v hlubokých vráskách, a proto má viditelný vyhlazující efekt. Chrání svrchní část kůže, a tím udržuje pokožku hydratovanou a pružnou. Napomáhá zpomalovat procesy jejího stárnutí.

Použití

Malé množství krému jemně vklepejte konečky prstů do pokožky kolem očí. Pro nejlepší efekt pečujte o oční okolí 2x denně.

Upozornění

Vyhnete se přímému kontaktu krému s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.