Potraviny a nápoje

Nupreme BIO & RAW dárkový balíček

Značka: NUPREME

Dárkový balíček Nupreme BIO & RAW potěší nejen příznivce racionální stravy, ale i kuchaře, kteří ocení kvalitní vybrané suroviny.

419

O produktu: Nupreme BIO & RAW dárkový balíček

50123437

Úvod

Dárkový balíček nejen pro příznivce racionální stravy, ale i pro kuchaře, kteří ocení kvalitní vybrané suroviny. Nupreme BIO & RAW obsahuje Nupreme BIO Kokosový olej 500 ml, Nupreme BIO Kokosový cukr 250 g, Nupreme Himalájská sůl růžová 500 g, Nupreme BIO Chia semínka 150 g. Vše zabalené v kartonu s přelepkou a uložené na dřevité vlně.

Co v dárkovém balíčku naleznete?

  • Nupreme BIO Kokosový olej: 100 % přírodní panenský olej z kokosové dužiny v BIO kvalitě. Kokosový olej je velmi stabilní a odolný vůči vyšším teplotám, které snáší bez přepalování. Proto je jeho použití výhodné při tepelné úpravě potravin – vaření, pečení či smažení. Je bohatý na mastné kyseliny a neobsahuje cholesterol. Využívá se pro přípravu dezertů, dresingů či pomazánek ve studené kuchyni. Přidáte-li dvě polévkové lžíce do smoothies zvýšíte přísun energie, a navíc podpoříte vstřebávání některých vitaminů z ovocných či zeleninových složek.

  • Nupreme BIO Kokosový cukr: Kokosový cukr se získává z ručně nasbíraného nektaru z okvětí kokosových palem. Zahřátím nektaru se tvoří karamel, který se drtí na zlatavé krystalky. Takovýto cukr si uchovává maximum původních živin zvláště minerálních látek. Kokosový cukr můžete využít jako běžný rafinovaný cukr: k oslazení nápojů, při pečení moučníků či přípravě sladkých dezertů. Jeho hlavní předností je nízký glykemický index.

  • Nupreme Himalájská sůl růžová: Přírodní nerafinovaná sůl z podhůří Himaláje má lehké zabarvení díky vyššímu obsahu oxidu železnatého. Není nijak upravená, a tak v ní zůstávají zachovány všechny bioaktivní látky. Sůl, která je pozůstatkem pravěkých moří obsahuje 84 přírodních složek a minerálů, a díky tomu se může zdát, že její solivost je trochu nižší. Stačí jí tedy přidat o špetku více, než jste běžně zvyklí. Růžová sůl je testovaná ve VŠCHT a SVÚOL na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii.

  • Nupreme BIO Chia semínka: Semena šalvěje španělské se cení hlavně pro svůj vysoký obsah nenasycených mastných kyselin. Jsou bohatá také na vlákninu a bílkoviny. Chia semínka dokáží absorbovat velké množství vody a zvětšit tak svůj objem 7-12x. Přitom vytvářejí polysacharidový gel, který zabraňuje rychlému trávení potravy žaludečními enzymy. Tím hydratují tělo a prodlužují pocit sytosti. Jsou vhodnou přísadou do salátů, cereálií, jogurtu, koktejlů, pomazánek, slaných i sladkých jídel.


Složení

  • Nupreme BIO Kokosový olej 500 ml: 100 % přírodní kokosový olej v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.
  • Nupreme BIO Kokosový cukr 250 g: 100% kokosový cukr v BIO kvalitě.
  • Nupreme Himalájská sůl růžová 500 g: Himalájská sůl, kamenná.
  • Nupreme BIO Chia semínka 150 g: Semena šalvěje španělské (salvia hispanica) v BIO kvalitě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.