Doplněk stravy

Nupreme Cordyceps BIOMASA 100 kapslí

Značka: NUPREME
  • Nupreme Cordyceps BIOMASA 100 kapslí obsahuje jemný prášek z plodnic housenice čínské, plněné v rostlinných kapslích.
229

Cena za 100 g: 458 Kč

O produktu: Nupreme Cordyceps BIOMASA 100 kapslí

50133311

Úvod

Doplněk stravy s práškem z cordycepsu. Nupreme Cordyceps BIOMASA 100 kapslí obsahuje jemný prášek z plodnic housenice čínské, zvláštní houby, parazitující na larvách hmyzu. Pro množství bioaktivních látek, které příznivě působí na lidský organizmus je hojně využívaná tradiční čínskou medicínou. Houbová biomasa je plněna v rostlinných kapslích.

Biomasa nebo extrakt?

Rozdílný způsob zpracování rostlinných látek ovlivňuje jejich výsledný efekt. Zatímco extrakty jsou více koncentrované a obsahují vysoké množství polysacharidů, glukanů a dalších tělu prospěšných látek, prášek či biomasa působí komplexněji, protože obsahuje všechny látky a enzymy, které se při extrakci ztrácejí. Prášková forma z biomasy má oproti extraktu také jemnější působení. Biomasa podporuje lepší přijímání a vstřebávání polysacharidů. Obecně se dá říci, že biomasu lze doporučit při dlouhodobém užívání a extrakty naopak při akutních potížích. Denně lze užívat kolem 3 g houbového prášku (biomasy), ale může to být až trojnásobek.


Dávkování

Užívejte 2-6 kapslí denně 20 minut před jídlem a zapijte neperlivou vodou nebo čajem. Lze rozdělit do dvou dávek. Nepodávejte před spaním. Doporučené užívání: 5 dní v týdnu a 2 dny pauza nebo 3 týdny a 1 týden pauza.


Složení

Cordyceps biomasa (prášek z plodnice Housenice čínské/Cordyceps sinensis) 500 mg, rostlinná kapsle HPCM.


Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.