Nupreme Liposomal Vitamin C 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Lipozomální forma vitaminu C v kapslích s vysokou biologickou dostupností a účinkem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem.
Skladem na e-shopu
279

Cena za 1 kus: 9 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50121970

Vyzkoušejte vitamin C v lipozomální formě. Patentovaná struktura přírodních fosfolipidů zajišťuje transport vitaminu C na místo určení a chrání jej proti poškození v trávicím traktu. Vitamin C je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Je důležitý pro normální funkci nervového systému a normální psychickou činnost. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů a chrání buňky před oxidativním stresem. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a podporuje vstřebávání železa.

Proč volit lipozomální aplikaci?

Výhodou lipozomální aplikace je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Účinná látka (například vitamin nebo minerál) je obalená lipidovou (tukovou) membránou a dopravena na místo určení. Ideální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk.


Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně nejlépe s jídlem. Pro posílení imunity 1-2 kapsle denně. Zapijte vodou.

Složení

Vitamin C (kyselina askorbová) 490 mg, LipoCellTech – lipozomální patentovaná směs 210 mg, želatinové kapsle vegan v jedné kapsli.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.