Nutrilon Profutura 2 Duobiotik 800 g

Kojenecká výživa pokračovací

Značka: NUTRILON
Nutrilon Profutura 2 Duobiotik Pokračovací mléčná kojenecká výživa pro miminka od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku inspirovanou mateřským mlékem.
Cena 569 Kč/ks při nákupu 2 ks Při nákupu 2 ks produktu Nutrilon Profutura Duobiotik 2, 3, 4 získáte cenu 569 Kč/ks. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
599

Cena za 100 g: 75 Kč

O produktu

50134346

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK
Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK

To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku

Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 2 je jedinečné pokračovací kojenecké mléko s krémovou chutí pro podporu imunitního systému* Vašeho miminka. Receptura je bez palmového oleje a je přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám Vašeho miminka, pokud již nemůže být kojeno.

V novém plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem. Nový systém otevírání s pojistkou zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu.

Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce do jednoho roku věku.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa, v prášku.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK benefity

Naše nejpokročilejší receptura bez palmového oleje

Receptura obsahuje látky důležité pro Vaše miminko – oligosacharid mateřského mléka 2'FL,  a dále HMO 3'GL1 a prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Obsahuje živiny na podporu imunitního systému – vitamíny C a D*. Obsahuje také omega 3 a 6.

Počátek života děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Víme, že pokud chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka, hraje výživa důležitou roli. Podporujeme vás v hledání rovnováhy při kojení a krmení vašeho miminka.

* Podle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. 1 HMO (oligosacharid mateřského mléka) 3'GL (3'galaktosyllaktóza) pochází z našeho unikátního procesu. 2 Je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce, které nemohou být kojeny, v kombinaci se zaváděním příkrmů. 2’FL (2fukosyllaktóza)

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK


Inspirováno mateřským mlékem

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK podpora imunity

PODPORA IMUNITY

Vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK mléčný tuk

MLÉČNÝ TUK

Vysoce kvalitní mléčný tuk dodává mléku plnou lahodnou chuť

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK oligosacharidy

OLIGOSACHARIDY

Oligosacharid mateřského mléka 2'FL, HMO 3'GL1 a prebiotika GOS/FOS

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK mozek

MOZEK

Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová)* přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy


Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK

To nejlepší z přírody

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka. 

Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zlepšit kojeneckou a batolecí výživu. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody.

Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické

  • Balení je šetrné k přírodě, plně recyklovatelné.
  • Při výrobě obalu používáme až o 50 % méně plastu (v porovnání s předchozím balením).
  • Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů.

Nová praktická dóza přináší vyšší komfort

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti mléčného prášku před prvním otevřením.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK praktická dóza

Místo pro zarovnání odměrky.


Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK návod na přípravu

Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.


Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje  (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 10,8 %, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), 2´fukosyllaktóza, chlorid draselný, citronan draselný, olej z Mortierella alpina,  chlorid cholinu, citronan sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid sodný, chlorid horečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5’-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, retinylacetát, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života.  Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě,  v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.