Nuxe BIO

  (14)

Certifikovaná organická péče NUXE BIO nabízí veganské přípravky komplexní péče o vzhled pro ženy a muže. Aktivní složky přírodního původu hýčkají a vyživují pokožku s láskou a úctou k přírodě. Obaly celé řady jsou rozložitelné nebo recyklovatelné tak, aby co nejméně zatížily životní prostředí.

Seřadit podle

Historie značky Nuxe se začala psát v 50.letech minulého století. V té době se jednalo o výzkumnou laboratoř, která se zabývala aromaterapií a bylinnou medicínou. Tuto laboratoř v roce 1989 pozvedla žena s žena jménem Aliza Jabèz, dcera lékárníka, který jí lásku k síle přírody předal a pomohl ji vytvořit přírodní kosmetiku bez živočišných a umělých složek. 

Dnes je společnost Nuxe řadí mezi nejvyhledávanější značky v Evropě. Svou úspěšnost začala výrobou Zázračného oleje Huile Prodigieuse, který si získal přízeň žen díky své podmanivé vůni i širokému využití. Také ostatní produkty značky Nuxe se pyšní nádhernými vůněmi.

Inovátorský přístup společnosti Nuxe zahrnuje i skutečnost, že má již téměř 45 podaných patentů v oblasti výroby kosmetiky.

O společensky zodpovědném přístupu společnosti k přírodě pak vypovídá i její zapojení do projektu pro záchranu včel nebo projektu 1001 fontána, který pomáhá v rozvojových zemích s instalací fontán s pitnou vodou.